Per „Netflix“ bus rodomas animuotas „Greiti ir įsiutę“ serialas

Per „Netflix“ bus rodomas animuotas „Greiti ir įsiutę“ serialas

„Netflix“ kompanija plečia savo santykius su „Dreamworks Animation“ ir „Universal Pictures“. Televizijos transliacijų gigantas užsakė pilną sezoną naujam animaciniam serialui, pagal filmą „Greiti ir įsiutę“ (angl. „The Fast and the Furious“).  Šis serialas yra pirmasis toks, kuris suteiks galimybę „Netflix“ žiūrovams pamatyti „DreamWorks Animation“ sukurtą serialą, paremtą „Universal Pictures“ filmo siužetu.

Animacinis serialas „Greiti ir įsiutę“ kuriamas remiantis penkerių metų sutartimi tarp „DreamWorks Animation“ ir „Netflix“, pagal kurią jau buvo sukurta 14 originalių serialų, skirtų būtent srautinei televizijai. Tai Guillermo del Toro ir Marco Guggenheimo  animacinis serialas „Trolių medžiotojai“ (angl. „Trollhunters“), „Laisvai klajojanti dvasia“ (angl. „Spirit Riding Free“), „Garbinkit karalių Džiuljeną“ (angl. All Hail King Julien“) ir kiti serialai, kurie dar turėtų pasirodyti ekranuose šiais metais. „Mes nekantraujame savo bendradarbiavimą su „DreamWorks Animation“ perkelti į kitą lygį, esant naujoms galimybėms rinktis iš didelės „Universal Pictures“ kolekcijos,“ – sakė „Vaikų ir šeimos“ skyriaus viceprezidentė Melissa Cobb. „Filmo „Greiti ir įsiutę“ istorija yra pasaulinis fenomenas, pamėgtas įvairaus amžiaus žiūrovų, ir mes negalime sulaukti, kada galėsime pradėti naują animacinį serialą, kuriame bus veiksmo, jausmų, humoro ir pasaulinį pripažinimą pelniusio filmo istorija“.

Animacinis serialas „Greiti ir įsiutę“ pasakoja apie paauglį Tonį Toreto, kuris seka savo pusbrolio Domo pėdomis, kai jis ir jo draugai buvo įdarbinti vyriausybės, įsifiltruoti į elitinę lenktynininkų lygą, žinomą kaip priešiškai nusiteikusią ir linkusią organizuoti nusikaltimus.

Timas Hendrickas ir Bretas Haalandas yra šio filmo vykdomieji prodiuseriai ir autoriai. Serialas taip pat prodiusuojamas šio filmo aktoriaus Vino Dieselio, prodiuserio Nealo Moritzo ir scenarijaus autoriaus Chriso Morgano.

„Universal Pictures“ filmo siužetas ir aštuonios šio filmo dalys uždirbo 5 mlrd. JAV dolerių pelną. Devinta ir dešimta šio filmo dalys turėtų pasirodyti 2020 m. ir 2021 m. balandį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles