Jamesas Gunnas kalba apie antrosios „Savižudžių būrio“ dalies kūrimą

Jamesas Gunnas kalba apie antrosios „Savižudžių būrio“ dalies kūrimą

Filmo „Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) režisierius Jamesas Gunnas ėmė vis garsiau kalbėti apie kraustymąsi iš „Marvel“ į „DC“ ir dirbti ties antrąja filmo „Savižudžių būrys“ dalimi. J. Gunnas apie tokią galimybę ėmė svarstyti, kada su kino kompanija „Warner Bros.“ tarėsi tik dėl juostos režisavimo, tačiau panašu, kad planai šiek tiek pasikeitė ir režisieriui teks viską sugalvoti nuo pradžių. Kol kas dar nėra paskelbta, kada galėsime tikėtis antrosios „Savižudžių būrio“ dalies.

Režisierius J. Gunnas režisavo dvi pirmąsias „Galaktikos sergėtojų“ dalis, tačiau šią vasarą jis buvo atleistas dėl savo senų Twitter įrašų, kuriuose rašoma apie pedofiliją bei prievartą, kas prasilenkia su kino kompanijos „Disney“, kurioje tuo metu dirbo režisierius, vertybėmis. „Warner Bros.“ Studija filmą „Savižudžių būrys 2“ ruošė kartu su filmo „Sąskaitininkas“ (angl. „The Accountant“) režisieriumi Gavinu O‘Connoru, kuris prie juostos kūrimo prisijungė tik prieš metus, tačiau jau nebėra šio projekto dalimi. Režisierius pasitraukė iš projekto, kuomet aktorė Harley Quinn sutiko filmuotis juostoje „Birds of Prey“, kurios siužetas buvo labai panašus į tą, kurį G. O‘Connoras buvo suplanavęs „Savižudžių būrio“ tęsiniui. Pirmadienį „Sony“ pareiškė, kad J. Gunno siaubo filmas, kurio pavadinimas neskelbiamas ir kuris turėjo pasirodyti jau šių metų lapkričio 30 d. yra perkeliamas į 2019 m. gegužės 24 d. J. Gunnas šį projektą prodiusavo kartu su prodiusavimo įmone „The H Collective“. Filme pasirodys Elizabeth Banks, Jacksonas Dunnas, Davidas Denmanas, Meredith Hagner ir Mattas Jonesas.

Pirmojoje „Savižudžių būrio“ dalyje matėme Willą Smithą, Margot Robbie, Jaredą Leto, Joelį Kinnamaną, Violą Davis, Jai Courtney bei kitus žinomus aktorius. Ir nors filmo vertinimai buvo ganėtinai prasti, juosta uždirbo beveik 750 milijonų dolerių, o pradinis filmo biudžetas siekė 175 milijonus dolerių. Pirmąją dalį parašė ir režisavo Davidas Ayeris.

Tai, kad „Warner Bros.“ samdo J. Gunną, kuris per kelis mėnesius spėjo labai liūdnai pagarsėti dėl savo senų pasisakymų parodo, kad kino profesionalai vertina jo nepriekaištingą darbą ties superherojų filmais. Galima manyti, kad pasikviesdama režisierių J. Gunną, kino kompanija „Warner Bros.“, siekia įveikti „Disney-Marvel“ superherojų filmų karaliavimą ir sukurti kažką labai didelio. Kol kas sunku kažko tikėtis, kai dar niekas nėra aišku, bet galbūt kažką naujo sužinosime jau artimiausiu metu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles