Ridley Scottas režisuos mokslinės fantastikos serialą „Raised by Wolves“

Ridley Scottas režisuos mokslinės fantastikos serialą „Raised by Wolves“

Vienas produktyviausių savo kartos atstovų grįžta su dar vienu sci-fi veikalu, kurį išvysime serialo formatu. „Raised by Wolves“ bus pirmasis Ridley Scott’o režisuotas serialas nuo septinto dešimtmečio (išskyrus nepasirodžiusią „The Vatican“ seriją 2013-aisiais), tačiau tai tikrai ne pirmas televizinis darbas, prie kurio jis dirbo – paskutiniais metais „Alien“ kūrėjas prisidėjo prie „Žmogaus pilyje“ (angl. „The Man in the High Castle“), „Stingdančio siaubo“ (angl. „The Terror“), „Tabu“ (angl. „Taboo“) bei „BrainDead“ kaip prodiuseris.

„Raised by Wolves“ skamba labai Ridley-Scott’iškai – serialas suksis apie porą androidų, turinčių misiją rūpintis žmonių atžalomis. Veiksmas vyks neseniai kolonizuotoje planetoje, kurios naujoji bendruomenė skyla dėl religinių bei filosofinių įsitikinimų. Kol kas žinoma, kad „TNT“ televizija užsakė scenarijų, kurio konceptą sukūrė ir parašė Aaronas Guzikowski, o R. Scottas režisuos dar nepaskelbtą skaičių serijų.

Režisierius išplatino šį pranešimą: „visada ieškau naujų horizontų mokslinės fantastikos žanre ir „Raised by Wolves“ radau kažką originalaus. Tai išskirtinis pasaulis, kurio veikėjus kankina egzistenciniai klausimai: kas padaro mus žmonėmis? Kas laikytina šeima? Kas, jei pradėtumėme iš naujo, ištrynę klaidas, padarytas mūsų planetoje? Ar išgyventume? Ar šįkart pavyktų geriau? Žinant ryškius ir kokybiškus „TNT“ serialus, tai jaučiasi kaip tinkami namai tokio tipo ambicingam šou“.

„TNT“ dar neskelbia, kada išvysime pirmają šio serialo seriją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles