„A komanda“ ir vėl grįš į televiziją

„A komanda“ ir vėl grįš į televiziją

Pastaruoju metu naujienos apie perdirbinius tiesiog karaliauja. Naujausia perdirbimo auka – kultinis serialas „A komanda“ (angl. „The A-Team“), kurios perdirbimo imsis televizijos studija „20th Century Fox Television“, praneša „The Hollywood Reporter“.

Dėl naujojo serialo kūrimo „20th Century Fox Television“ apjungė jėgas su „Greitų ir įsiutusių“ (angl. „Fast & Furious“) scenaristu ir prodiuseriu Chrisu Morganu. Jis turėtų sukurti naujovišką serialo įvaizdį ir pritaikyti jo istoriją šiuolaikinėms aktualijoms.

Prie Chriso Morgano taip pat prisijungs serialo „Raitelis be galvos“ (angl. „Sleepy Hollow“) vykdantysis prodiuseris Albertas Kimas, kuris „A komandai“ rašys scenarijų. Tą patį darys ir originaliosios „A komandos“ autoriaus Stepheno J. Cannellio dukra Tawnia McKiernan.

Naujoji „A komanda“, kaip ir originale, suksis apie atsiskyrusius Amerikos specialiuosius operatorius. Tik šįkart naujojoje komandoje bus ir vyrai, ir moterys.

Senajame seriale pagrindinius vaidmenis atliko George‘as Peppardas, Dirkas Benedictas, Dwightas Shultzas ir B. A. Baracusas, žinomas kaip ponas T. Kas vaidins naujajame seriale – dar neaišku.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles