Paskelbta „Kingsman 3“ pasirodymo data

Paskelbta „Kingsman 3“ pasirodymo data

„Kingsman 3“ pasirodys jau kitais metais. Filme pagrindinius vaidmenis vėl atliks Taronas Egertonas (Egsis) ir Colinas Firthas (Haris). Į režisieriaus kėdę vėl sės Matthew Vaughnas. Būtent jis mažai kam žinomus „Kingsman“ komiksus pavertė šiais išskirtiniais filmais.

Pirmoji filmų serijos dalis „Kingsman. Slaptoji tarnyba“ (angl. „Kingsman. The secret service“), pasirodžiusi 2014-aisiais, uždirbo 400 milijonų JAV dolerių. Antrasis filmas – „Kingsman. Aukso ratas“ (angl. „Kingsman. The golden circle“) taip pat buvo puikiai įvertintas, nors pirmtakui ir neprilygo. Šiuo metu planuojama filmų seriją išplėsti dar labiau. „Kingsman 3“ scenarijus tobulinamas ištisus mėnesius.  Režisierius turi idėjų ir visiškai naujam filmui apie šiuolaikinės „Kingsman“ organizacijos priešistorę. Tai greičiausiai bus kita filmų serijos dalis, eisianti jau po trečiosios. Filmui jau sugalvotas ir pavadinimas „Kingsman: didysis žaidimas“ (angl. „Kingsman: The Great Game“). Juostos veiksmas vyktų dvidešimtojo amžiaus pradžioje. Kaip rašo „thathashtagshow.com“, „Kingsman 3“ greičiausiai padės pamatus šiam filmui. Tad nuo trečiosios istorijos dalies sėkmės priklauso visos filmų serijos ateitis.

Šiuo metu nurodyta „Kingsman 3“ premjeros data yra 2019-ųjų lapkritis. Siužeto detalės slepiamos. Trečiajo filmo statymui kol kas skiriama daugiausia laiko, dėl ko galima tikėtis, jog kokybė prilygs originaliai juostai. Žinoma, jog šis filmas bus paskutinis trilogijoje ir paskutinis kuriame išvysime Taroną Egertoną ir Coliną Firthą. Tai džiugina, nes didžiosios kino kompanijos linkę išsunkti sėkmingus filmus. Tęsiniai vis kuriami tol, kol visiems nusibosta. Ši filmų serija nusipelno didingos pabaigos. Jei ir išvysime naujų filmų, tai jau bus kitos istorijos, mažai susijusios su originalia.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles