Sigourney Weaver sugrįš į „Vaiduoklių medžiotojų“ pasaulį

Sigourney Weaver sugrįš į „Vaiduoklių medžiotojų“ pasaulį

Holivudo nesugebėjimas išlaikyti didžiausius filmų siurprizus paslaptyje pasiglemžė dar vieną auką. Šįkart naujojo „Vaiduoklių medžiotojų“ (angl. „Ghostbusters“) filmo režisierius Paulas Feigas pranešė, kad į franšizę sugrįš originaliojo filmo žvaigždė Sigourney Weaver.

„Bičiuliai, aš stengiuosi neatskleisti didžiausių siurprizų, tačiau ši informacija greitai bus paviešinta, todėl ją atskleisiu pats: Sigourney Weaver pasirodys naujajame mūsų filme,“ penktadienį savo „Twitter“ paskyroje rašė P. Feigas.

Primename, kad S. Weaver 1984 metais pasirodžiusiame „Vaiduoklių medžiotojų“ filme (kaip ir 1989 metų tęsinyje) vaidino į vaiduoklių gaudytojų kontorą besikreipiančią moterį, apie kurią sukasi pagrindinė originalo istorija. Pastaruoju metu aktorę buvo galima pamatyti daugybėje kitų mokslinės fantastikos filmų, paskutiniu kurių tapo šių metų „Čapis“ (angl. „Chappie“).

Jau žinoma, kad į kitais metais pasirodysiantį „Vaiduoklių medžiotojų“ filmą taip pat sugrįš Billas Murray‘us, Danas Aykroydas ir Ernie Hudsonas. Tiesa, kol kas neaišku, ar jie įkūnys originaliuosius franšizės veikėjus, ar rodysis tik epizodiniuose vaidmenyse.

Naujasis filmas bus kitoks garsiosios franšizės pateikimas – vietoje keturių vyrų pagrindiniuose vaidmenyse, gyvenimu nusivylusių komentatorių internete nelaimei, išvysime keturias moteris. Jas įkūnys aktorės Kristen Wiig, Mellisa McCarthy, Leslie Jones ir Kate McKinnon. Prie jų taip pat prisijungs Chrisas Hemsworthas.

Naujasis „Vaiduoklių medžiotojų“ filmas neseniai baigė filmavimą ir šiuo metu yra ruošiamas 2016 metų liepos 22 dieną vyksiančiai premjerai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles