„Juodoji našlė“ bei kiti „Disney“ filmai palieka 2020 metus

„Juodoji našlė“ bei kiti „Disney“ filmai palieka 2020 metus

„Tenet“ bei „Mulan“ parodė, kad dabartinė kino industrijos situacija tikrai nėra palanki didelio biudžeto filmams ir „Disney“ prisidėjo prie kitų studijų patraukdama savo rimčiausius projektus iš šių metų.

Kaip ir tikėtasi, „Juodoji našlė“ (angl. „Black Widow“) yra per svarbus filmas išlesti šiuo metu ar numesti į „Disney+“, tad naujas „Marvel“ visatos nuotykis nustumtas į kitų metų gegužę. Atitinkamai vėlesnių „Marvel“ projektų datos taip pat buvo pastumtos. Taip pat dviems mėnesiams atidėtas Kennetho Branagh detektyvas „Mirtis ant Nilo“ (angl. „Death on the Nile“), o Steveno Spielbergo pirmas bandymas režisuoti miuziklą „Vestsaido istorija“ (angl. „West Side Story“) nukeltas visiems metams į priekį.

Stebėtinai nepaliestas liko naujasis „Pixar“ studijos animacinis filmas „Siela“ (angl. „Soul“), kuris ne tik planuojamas išleisti lapkritį, bet ir buvo paskelbtas atidaromąja Romos kino festivalio juosta. Panašiu metu turėtų pasirodyti ir ne kartą atidėtas Džeimso Bondo filmas „Mirtis palauks“ (angl. „No Time to Die“), tačiau jį turinti „Sony“ studija jau pareiškė, kad jie neketina išleisti didelių projektų šiuo laikotarpiu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles