„Galaktikos sergėtojų“ Draksą greičiausiai išvysime ir trečiojoje „Keršytojų“ dalyje

„Galaktikos sergėtojų“ Draksą greičiausiai išvysime ir trečiojoje „Keršytojų“ dalyje

Holivude pasklido gandas, kad vienas iš kietųjų „Galaktikos sergėtojų“ Draksas, turėtų pasirodyti trečiojoje „Keršytojų dalyje“. Negana to, būtent šis Dave‘o Bautistos vaidinamas raumenų kalnas juostoje turėtų atlikti „ypatingai svarbų“ vaidmenį. Tiesa, kalbos apie „Galaktikos sergėtojų“ perėjimą iš savosios visatos į Keršytojų pasaulį sklido jau kurį laiką, tačiau anksčiau konkretūs veikėjai nebuvo įvardijami.

Prieš kino ekranuose pasirodant naujiesiems „Marvel“ visatos veikėjams, dauguma manė, jog mylimiausi juostos veikėjai bus Chriso Pratto Žvaigždžių valdovas ir Bradley‘io Cooperio įgarsinamas kalbantis meškėnas Roketas. Žinoma, jie tikrai buvo pamėgti, tačiau daugiausiai kritikų ir žiūrovų simpatijų susilaukė būtent Naikintojas Draksas ir kalbantis (daugiau mažiau) medis Grūtas. Nenuostabu, kad vienas jų jau, galima sakyti, patenka į paskutinę Keršytojų dalį.

Yra svarbus momentas, kuris ir apibrėžia Drakso padėtį „Keršytojuose 3“. Tiesa, mes jo tikrai nerašysime, nes tai nebūtinai gali būti tiesa, mat kino kūrėjai mėgsta pakeisti komiksų eigą. Kokia istorija slypi visame tame svarbume žino tik užkietėję „Keršytojų“ ir „Galaktikos sergėtojų“ komiksų fanai. (Kad ir kaip ten bebūtų, mes sakom – kuo daugiau Drakso, tuo geriau!)

Anksčiau duodamas interviu Draksą įkūnijantis Dave‘as Bautista yra minėjęs, kad labai džiaugiasi galimybe įsilieti į „Marvel“ superherojų visatos šeimą. „Man yra didelė garbė dirbti su tokiais puikiais aktoriais ir būti „Marvel“ visatos dalimi. Vaikščioti į tūkstančius filmų atrankųs man yra tikras pragaras, tačiau galutinis rezultatas man labai svarbus ir malonus“, – teigė D. Bautista.

Pratęsiant istoriją, režisierius Jamesas Gunnas yra minėjęs, kad „Galaktikos sergėtojų“ ir „Keršytojų“ pasauliai tikrų tikriausiai susitiks, kol kas dar neaišku, kaip. Galime spręsti iš to, kad vienas bendrų abiejų pasaulių superherojų blogietis yra Thanosas, kurį suvaidino Joshas Brolinas. Tikėtina, kad jis bus pagrindinis visos „Keršytojų“ franšizės priešas, pasirodysiantis trečiojoje dalyje, o prieš jį kovos visi keršytojai ir galaktikos sergėtojai. Kaip ten bus pamatysime 2018 m. gegužės 4 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles