„Apgaulės meistrai 2“ gavo premjeros datą

„Apgaulės meistrai 2“ gavo premjeros datą

Studija „Lionsgate“ anonsavo 2013 metų tarptautinio hito „Apgaulės meistrai“ tęsinio datą. Kaip skelbiama oficialiame spaudos pranešime, vietoj to, kad filmas būtų išleistas 2015 metais, kaip buvo planuojama dar 2013-aisiais, filmas dienos šviesą išvys 2016 m. birželio 10 dieną.

Filmui teks kovoti dėl lyderio pozicijos JAV teritorijoje su ilgai laukto, legendinio kompiuterinio žaidimo „Uncharted“ ekranizacija, o po savaitės sulaukti dar vieno priešininko – „Žuviuko Nemo“ tęsinio, kurį studija „Pixar“ jau ruošia per 10 metų.

Antrosios „Apgaulės meistrų“ dalies režisieriumi taps Johnas M. Chu, kuris labiausia žinomas dėl antrosios ir trečiosios „Šokis hip-hopo“ dalių pastatymo bei „Eilinio Džo“ tęsinio sukūrimo. Į juostą turėtų sugrįžti ir visa sena komanda – Jesse‘is Eisenbergas, Morganas Freemanas, Markas Ruffalo, Isla Fisher, Dave‘as Franco, Woody‘is Harrelsonas bei Michaelas Cane‘as.

Pirmasis filmas, kainavęs 75 milijonus, išleistas 2013 metais sukūrė tikrą staigmeną jo kūrėjams ir sugebėjo užsidirbti daugiau nei 350 milijonų dolerių, o tai ir pastūmėjo studiją imtis tęsinio.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles