„Box Office“ analitikai paskelbė verdiktą filmui „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“

„Box Office“ analitikai paskelbė verdiktą filmui „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“

Visai neseniai buvo paskelbta, jog studijos „Warner Bros.“ filmas „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman V Superman: Dawn of Justice“) sulauks finansinių nemalonumų ir patirs tam tikrą nuostolį. Dabar jau tapo aišku, kad filmas neatpirks savo produkcijos ir reklamos išlaidų. Apie tai praneša „The Hollywood Reporter“, remdamasis portalo „Box Office“ analitikų verdiktu.

Šiuo metu filmas savo sąskaitoje turi 863 milijonus dolerių. Šią sumą sudaro 325,4 mln. dolerių (37 procentai), gautų iš Šiaurės Amerikos, ir 537,7 mln. dolerių (62,3 procentai), atkeliavusių iš tarptautinių kino rinkų. Nors filmas dar rodomas daugelyje kino teatrų, maksimaliai jis gali užsidirbti 875 milijonus dolerių. Tokių išvadų priėjo „Box Office“ analitikai.

Filmas šiaurės Amerikoje užima 11 vietą tarp komiksų ekranizacijų, tačiau turėtų aplenkti 10 vietoje atsidūrusius „Galaktikos sergėtojus“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) su jų 333 milijonais dolerių ir trečiąjį „Žmogų-vorą“ (angl. „Spider-Man 3), kuriam 2007 metais pavyko užsidirbti 336 mln. dolerių. Tačiau iki „Deadpool“ pasiekimų, kurie sudaro 362 mln. dolerių, Zacko Snyderio filmui bus labai sunku prisiartinti. Bendrai filmas atsidūrė 6 vietoje tarp visų laikų daugiausiai užsidirbusių visame pasaulyje komiksinių filmų.

Studija „Warner Bros.“ tikėjosi žymiai geresnio finansinio rezultato, o tiksliau milijardo dolerių. Nenuostabu, nes ne kiekvienais metais viename filme susiduria du žymiausi pasaulyje superherojai. Filmas pasirodė geriau už pirmąjį naujosios frančizės projektą „Žmogus iš plieno“ (angl. „Man of Steel“), kuris 2013 metais atnešė 663 mln. dolerių, tačiau ir juosta kainavo žymiai mažiau.

Artimiausiu studijos „Warner Bros.“ projektu, paremtu „DC“ komiksais, taps „Savižudžių būrys“ (angl. „Suicide Squad“), kuris kino ekranus pasieks jau šių metų rugpjūtį. Tikimasi, jog šis filmas pataisys ne itin gerą studijos padėtį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles