„Marvel“ gerbėjai išrinko laukiamiausią superherojaus solinį projektą

„Marvel“ gerbėjai išrinko laukiamiausią superherojaus solinį projektą

Leidinys „USA Today“ praneša, kad servisas „Fandago“ surengė apklausą, skirtą išsiaiškinti, kokio solinio superherojaus filmo laukia „Marvel“ kino visatos gerbėjai. Apklausoje dalyvavo žiūrovai, nusipirkę išankstinius bilietus į filmą „Kapitonas Amerika. Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“).

Buvo apklausta 1000 gerbėjų, kurie balsavo už superherojus, neturinčius solinių filmų. Kaip parodė apklausa, net 48 procentai apklaustųjų nori pamatyti solinį Juodosios našlės (akt. Scarlett Johansson) filmą. 15 procentų priklauso Vizijos (akt. Paul Bettany) šalininkams, 12 procentų gerbėjų nori išvysti Sakalo (akt. Anthony Mackie) nuotykius, 10 procentų Sakalo akies (akt. Jeremy Renner) priešistorę, o 7 procentai iš apklaustųjų kino ekranuose nori pamatyti solinį Raudonosios raganos (akt. Elizabeth Olsen) projektą.

Taip pat buvo paprašyta, kad apklaustieji žmonės išrinktų geriausius jau pasirodžiusius superherojų filmus. Net 57 procentai savo simpatijas atidavė filmams apie Kapitoną Ameriką. Šiam superheorjui pavyko gerokai aplenkti Geležinį žmogų, už kurį balsavo 43 procentai.

Kol kas nėra jokių žinių, ar studija „Marvel“ imsis solinio projekto, skirto Juodajai našlei.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles