„Amazon” iš dalies atmeta Woddy Alleno pateikto ieškinio argumentus

„Amazon” iš dalies atmeta Woddy Alleno pateikto ieškinio argumentus

Vasarį Woody Allenas teismui pateikė ieškinį, kuriame nurodė, jog „Amazon“ vienašališkai pažeidė jų 2018 m. birželį sudarytą sutartį atsisakydama sumokėti 9 mln. JAV dolerių, kurie buvo numatyti šiuo metu jau baigtam jo filmui „Lietinga diena Niujorke“ (angl. „A Rainy Day in New York“). Dėl sutarties nesilaikymo režisierius ir pateikė šį ieškinį prieš „Amazon“. W. Alleno prašoma atlyginti žala yra tikrai nemaža: 68 mln. JAV dolerių.

Be to W. Allenas priekaištauja „Amazon“ dėl to, kad ši, nepaisydama savo sutartinių įsipareigojimų, neužtikrino „Lietingos dienos Niujorke“ platinimo. „Amazon“ paaiškino, kad toks sprendimas buvo priimtas dėl W. Alleno atžvilgiu „pasikartojančių kaltinimų“ ir „vis dažnesnių žinomų aktorių atsisakymų bendradarbiauti ar kaip nors susieti savo vardą“ su juo. Savo ruožtu W. Allenas atkirto, kad „Amazon“ vienašališkas sutarties nutraukimas privertė jį atšaukti „labai žinomų asmenų“ jau duotus sutikimus su juo dirbti.

Anot „Variety“, „Amazon“ iki antradienio turi pateikti atsiliepimą į W. Alleno ieškinį. Tačiau panašu, kad įmonė nesutinka tik su keturiais iš aštuonių W. Alleno pateiktų reikalavimų. Gindama savo poziciją „Amazon“ cituoja W. Alleno 2017 m. spalį leidiniui „Rolling Stones“ duotą interviu, kuriame sineastas pareiškė, kad: „Weinsteino skandalas labai liūdnai atsiliepia visiems su tuo susijusiems. Tačiau nereikia to paversti raganų medžiokle, kurioje kiekvienas vyras, mirktelėjęs moteriai biure, po to turėtų skambinti savo advokatui. Tai taip pat nėra gerai“. Kiek vėliau W. Allenas patikslino savo mintį, pažymėdamas, kad „Weinsteinas yra vargšas ligonis“.

„Amazon“ šis W. Alleno komentaras yra įrodymas, kad režisierius „nesugebėjo įvertinti situacijos rimtumo ir jos poveikio jo paties karjerai“. „Amazon“ teigimu, šie W. Alleno komentarai sulaukė visos lavinos neigiamų atsiliepimų, dėl ko įmonė nebegali laikytis susitarimo su režisieriumi dėl keturių filmų. „Dėl to „Amazon“ turėjo teisę anksčiau laiko nutraukti sutartį su W. Allenu, o ieškovas negaus tikėtinos kompensacijos“, rašo „Amazon“ advokatai.

Taigi, panašu, kad teisinis iečių laužymas tarp W. Alleno ir „Amazon“ užsitęs kelis artimiausius mėnesius.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles