„Vabalų sulčių“ tęsinys atidėtas neribotam laikui: Timas Burtonas abejoja, jog filmas išvis pasirodys

„Vabalų sulčių“ tęsinys atidėtas neribotam laikui: Timas Burtonas abejoja, jog filmas išvis pasirodys

Šiuo metu kinuose vėl galime išvysti bendrą Timo Burtono ir Michaelo Keatono bendrą darbą – iki šiol paskutinis jų filmas buvo 1992-ųjų „Batman Returns“, kuriame, kaip ir naujausioje kolaboracijoje, su Keatono pasirodo Danny DeVito. Prisiminkime pirmąjį M. Keaton ir T. Burton susidūrimą – „Vabalų sultis“ (angl. „Beetlejuice“). Keletą metų girdėjome gandus apie kultinio filmo tęsinį, tačiau panašu, jog projektas nesimaterializuos.

Warner Bros. skelbia, jog antrosios „Beetlejuice“ dalies projektas „nebėra aktyviai vystomas“. Apie tęsinio statusą paklaustas T. Burton nedaugžodžiavo: „nieko, nieko. Nežinau. Abejoju, jog tai įvyks“ – sakė jis.

Larry Wilsonas, dirbęs prie 1988-ųjų originalo, teigia, jog „Timas Burtonas ir Michaelas Keatonas net negalvos apie filmo tęsinį, nebent jis sugebėtų pagauti pirmosios dalies energiją – tai nėra lengva“.

Vienas iš variantų antrajam filmui – kadaise Jonathan Gemso parašytas „Beetlejuice Goes Hawaiian“, tačiau anot L. Wilsono, „ačiū Dievui, jog protingi žmonės užstojo tam kelią ir turėjo bent šlakelį sąžinės“.

Prieš porą metų apie antrąjį „Beetlejuice“ pozityviai kalbėjo ir T. Burtonas su M. Keatonu, ir Winona Ryder, tačiau panašu, jog projektui nelemta įvykti bei sugadinti dar vienos kultinės legendos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles