Damienas Chazelle‘is laimėjo režisierių gildijos apdovanojimą už „Kalifornijos svajas“

Damienas Chazelle‘is laimėjo režisierių gildijos apdovanojimą už „Kalifornijos svajas“

Damienas Chazelle‘is ir toliau skina laurus už savo miuziklą „Kalifornijos svajos“ (angl. „La La Land“). Šį kartą kino kūrėjas buvo apdovanotas Amerikos režisierių gildijos. Prizą už geriausią režisūrą D. Chazelle‘is jau atsiėmė „Auksinių gaublių“ bei kritikų pasirinkimo apdovanojimų ceremonijose, jis taip pat nominuotas „Oskaro“ statulėlei.

„Aš parašiau šį filmą prieš šešerius metu, visiškai kitokiu laiku. Tas laikas atrodė labiau teikiantis vilties. Aš norėčiau tikėti, kad filmas suteikia kokios nors vilties ir jei reikia išskirti vieną pagrindinę žinutę, kurią jis siunčia, tai būtų tai, kad būtina siekti savo svajonių, nesvarbu kokios neįgyvendinamos jos atrodo“, – atsiimdamas apdovanojimą kalbėjo Damienas Chazelle‘is.

Už geriausią režisūrinį debiutą ilgametražiame filme apdovanojimą gavo Garthas Davisas už savo darbą „Liūtas“ (angl. „Lion“).

Antrus metus iš eilės apdovanojimus atsiėmė ir režisieriai dirbę prie „Sostų karų“ (angl. „Game of Thrones“) bei „Viceprezidentės“ (angl. „Veep“). Praėjusiais metais tai buvo Davidas Nutteras už „Sostų karus“ bei Chrisas Addisonas už „Viceprezidentę“. Šį kartą laurus už režisūrą televizijoje draminiame seriale nuskynė Miguelis Sapochnikas už epizodą „The Battle of the Bastards”, o komedijos kategorijoje prizą namo išsivežė Backy Martin už seriją „Inauguration”.

Už viso gyvenimo nuopelnus buvo apdovanotas legendinis režisierius Ridley‘is Scottas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles