M Night Shyamalanas patvirtino „Skilimo“ tęsinį

M Night Shyamalanas patvirtino „Skilimo“ tęsinį

Pasaulio kino teatruose karaliaujantis psichologinis siaubo trileris „Skilimas“ (angl. „Split“) turės tęsinį. Tai savo „Twitter“ paskyroje patvirtino juostos režisierius M Night Shyamalanas.

„Krepšyje turiu vienuolikos puslapių savo kito filmo juodraštį. Negaliu pasakyti kas tai yra, bet jei matėt „Skilimą“…“, – tokią žinutę socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė M Night Shyamalanas.

Kino kūrėjas anksčiau teigė, kad naujausias jo filmas yra antroji trilogijos dalis, kurios pradžia buvo 2000 metais pasirodęs jo darbas „Nepalaužiamasis“ (angl. „Unbreakable“).

„Skilimas“ tapo ypač sėkmingu projektu – pastatytas vos už 9 mln. JAV dolerių, dabar filmas visame pasaulyje uždirbo beveik 143 mln. JAV dolerių ir karaliauja daugiausiai per savaitgalį uždirbusių filmų sąrašo viršūnėje.

Juosta pasakoja apie asmenybės sutrikimą turintį Keviną (akt. Jamesas McAvoy‘us), kuris savo viduje slepia 23 asmenybes. Vyras vieną dieną pagrobia ir savo rūsyje įkalina tris jaunas merginas.

Nors „Skilimas“ buvo palankiai sutiktas ir žiūrovų, ir kino žinovų, filmas sulaukė kritikos už neteisingai parodytą asmenybės identiteto sutrikimą. Praėjusią savaitę portale „Hollywood Reporter“ pasirodė daktarės Michelle‘ės Stevens laiškas M Night Shyamalanui. Moteris kenčia nuo panašaus psichologinio sutrikimo, kokį filme vaizduoja kino kūrėjas. M. Stevens teigimu, „Skilimas“ yra užgaulus filmas, kuris tokį skausmingą sutrikimą pavaizduoja panaudodamas groteskiškus stereotipus.

„Tikiuosi, kad ateityje nustosite naudoti mūsų skausmą ir kančią kaip pašarą savo pramogai“, – laiške rašo M. Stevens.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles