„Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ pasipildė dar vienu veikėju

Iškart po antrosios „Keršytojų“ dalies prasidės trečioji „Marvel“ visatos fazė, kurioje bus tikrai daug solinių superherojų filmų. Vienas jų – „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“). Ir nors pagrindinis akcentas filme priklausys aktoriaus Chriso Evanso vaidinamam Kapitonui Amerikai filme pasirodys begalė kitų superherojų. Prie jau ir taip gausaus būrio prisijungs ir dar viena veikėja, kuri į „Marvel“ visatą pirmąkart įžengs su „Keršytojai: Altrono amžius“ (angl. „The Avengers: Age of Ultron“).

Kaip praneša portalas „Comic Book Movie“, aktorė Elizabeth Olsen pranešė, jog ketina filmuotis trečiojoje „Kapitono Amerikos“ dalyje. Filmavimosi juostoje darbus ji pradės po dviejų savaičių. Tai reiškia, kad jos įkūnijama Raudonoji ragana taip pat bus Pilietinio karo įkarštyje. Ji tą patvirtino Londone vykusiame filmų kūrėjų klausimų-atsakymų renginyje, kuriame dalyvavo su režisieriumi Jossu Whedonu.

Anksčiau tokio plataus solinio filmo „Marvel“ visatoje dar nebuvo. Jame be Chriso Evanso pasirodys Robertas Downey‘is Jaunesnysis su Geležiniu žmogumi, Scarlett Johansson vaidinama Juodoji našlė, Anthony‘io Mackie‘io Vanagas, Jeremy‘io Rennerio Sakalo akis, pirmąkart pasirodysiantis Chadwickas Bosemanas su savo veikėju Juodąja pantera ir, kaip minėta, Raudonoji ragana. Sklinda gandai, kad šiame filme taip pat išvysime ir Žmogų-vorą, bet ar jis įsijungs veiksme, ar tik titrų scenoje, dar neaišku.

„Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ pasaulio kino teatrus pasieks 2016 metų gegužės 6 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles