„Įsikūnijimo“ tęsiniai bus filmuojami naujos technologijos kamerų sistema

„Įsikūnijimo“ tęsiniai bus filmuojami naujos technologijos kamerų sistema

Šią savaitę Las Vegase vykusioje „NAB Show“ parodoje buvo pristatyta nauja technologija, kuri filmuose iki šiol nebuvo naudota. Bandomieji variantai buvo naudojami Emmy apdovanojimą pelniusiame „Kosmose“ (angl. „Cosmos“), tačiau Virtualios kameros sekimo sistema patraukė ir „Įsikūnijimo“ (angl. „Avatar“) kūrėjų komandos akį, praneša „The Hollywood Reporter“.

Realaus laiko bežymė kameros sekimo sistema dabar jau yra pilnai veikianti ir buvo panaudota kelis kartus kuriant būsimus filmus. Ši sistema buvo naudojama naujausio Roberto Zemeckio filmo „Pasivaikščiojimas“ (angl. „The Walk“) filmavimo aikštelėje, kur žalio ekrano fone Josephas Gordonas-Levittas rodė savo aktorinius sugebėjimus. Sistema taip pat buvo naudota antrosios „Alisos stebuklų šalyje“ (angl. „Alice in Wonderland“) filmavimo aikštelėje.

Šią technologiją galiausiai pastebėjo ir „Įsikūnijimo“ prodiuseris Jonas Landau. Jis pateikė užsakymą sistemos kūrėjui Isaacui Partouche‘ui, kad jis priderintų sistemą prie „Įsikūnijimo“ poreikių. Dėl to I. Partouche‘as iš Paryžiaus nuvyko dirbti į Los Andželą ir tobulino sistemą tik „Įsikūnijimo“ tęsiniams.

Naujoji sistema bus pritaikyta veikti be žaliojo ekranu, bus lengvai ir greitai perkeliama į kitą vietą, taip pat bus pritaikyta filmavimui 48 kadrais.

Jameso Camerono režisuojami net trys „Įsikūnijimo“ tęsiniai pasirodys 2017,2018 ir 2019 metais, o į savo vaidmenis grįš Samas Worthingtonas, Zoe Saldana ir Sigourney Weaver.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. M / 2015 balandžio 27

    Nieko nesupratau. Ką ta sistema tiksliai daro?