„Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ tęsinys jau turi naują scenaristą

„Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ tęsinys jau turi naują scenaristą

Ne paslaptis, kad beprotiškai sėkmingas „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ (angl. „Fifty Shades of Gray“) be savo žibančios sėkmės turi ir tamsiąją pusę. Ta tamsiąja puse galima laikyti pačią knygų autorę, kuri yra lyg giltinė bet kokiam nešališkam žvilgsniui į galima adaptaciją. Dar prieš filmuojant pirmąją dalį buvo iškilę daug problemų, mat knygų autorė gana smarkiai nesutarė bene su visa kūrybine komanda, įskaitant ir scenaristę Kelly Marcel. Ji, galiausiai, paliko projektą be perspektyvų sugrįžti ir rašyti scenarijų tęsiniui. Bet dabar atsirado žmogus, kuris užims jos vietą. Ir tas žmogus – E. L. James vyras. Apie šią žinią praneša „The Hollywood Reporter“.

Išties, tai skamba labai juokingai, bet kas geriau gali suprasti iš proto einančią furiją, jei ne jos pačios vyras? E. L. James vyras Anthony‘is nėra naujokas scenarijų rašyme. Tiesą sakant, jis prisidėjo ir prie pirmojo scenarijaus, kai projektą paliko K. Marcel. Nors jis ir nebuvo įtrauktas į kūrėjų sąrašą, jo indėlis vis tiek buvo, kad ir menkas. Jis taip pat yra rašęs scenarijus britų serialams „Prezidento lėktuvas krito“ (angl. „Air Force One is Down“) ir „Viela kraujyje“ (angl. „Wire in the Blood“). Kad ir kaip ten bebūtų, dėl tokio nesėkmingo projekto vystymosi studija „Universal“ gali kaltinti tik pati save, nes sutiko duoti tiek daug laisvės garbės ištroškusiai knygų autorei.

Visa jos laisvė pasireiškia beveik absoliučia filmo kūrimo kontrole. Nuo scenarijaus iki režisavimo. Ši iš proto varanti kontrolė iš projekto išstūmė ir pirmosios dalies režisierę Sam Taylor-Johnson. Dabar filmas dar yra ir atidedamas vieniems metams. Ir tikrai akivaizdu, kieno tai kaltė. Prie viso šito „džiaugsmo“ prisideda ir aktoriai Jamie‘is Dornanas ir Dakota Johnson, kurie nusprendė persiderėt dėl savo kontraktų ir dabar prašo gerokai didesnių algų. Kita vertus, tai yra gana įprasta praktika Holivude. Tą patį darė ir Jennifer Lawrence su „Bado žaidynių“ (angl. „The Hunger Games“) franšize.

„Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“ (angl. „Fifty Shades Darker“) turėtų pasirodyti 2017 metų vasario 10 dieną. Su sąlyga, kad E. L. James neprikiš savo nagų dar labiau.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles