„Warner Bros.“ atšaukia jau nufilmuotą „Batgirl“ filmą

„Warner Bros.“ atšaukia jau nufilmuotą „Batgirl“ filmą

Dar visai neseniai kino studija „Warner Bros.“ apsijungė su kitu, itin didele „Discovery“ kanalų grupe, o pasikeitimai valdžioje atsiliepė ir jau pradėtiems kurti projektams. Tame tarpe pirmąjį smūgį patyrė ir viena iš „DC“ visatos veikėjų. Tai – „Mergina šiksnosparnis“ (angl. Batgirl).

Dar 2017 metais pradėtas projektas buvo kuriamas tikrai ilgai, o studijai jis jau kainavo daugiau nei 90 mln. dolerių. Nepaisant to, vis tiek buvo nuspręsta šį projektą atšaukti. Ir ne šiaip išleisti, kad ir į „HBO Max“ platformą, o pašalinti visiškai, taigi filmas, kad ir jau nufilmuotas, dienos šviesos neišvys.

Duodamas atsakymą „The Hollywood Reporter“, studijos „Warner Bros.“ atstovas teigė, kad nepaisant atšaukimo, tikimasi ir toliau bendradarbiauti su filme vaidinusiais aktoriais. „Filmo atšaukimas atspindi naują valdžios strateginį žvilgsnį ir pokyčius, susijusius su „DC“ visata ir „HBO Max“ platforma. Leslie Grace yra ypatingai talentinga aktorė ir šis sprendimas nesusijęs su jos darbu. Esame ypatingai dėkingi filmo kūrėjams ir aktoriams už jų atliktą darbą ir tikimės, kad netolimoje ateityje galėsime ir vėl bendradarbiauti.“

Tiesa, „Mergina šikšnosparnis“ nebuvo vienintelis filmas, pajutęs aštrius studijos kardo ašmenis. Kartu buvo atšauktas ir filmo „Skubis Dū!“ tęsinys „Skūbis Dū! Atostogų šmėkla“ (angl. Scoob! Holiday Haunt), kuris taip pat buvo jau finalinėse kūrimo stadijose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles