Serijos teises praradusi MGM studija atšaukia „Kapų plėšikės“ tęsinį

Serijos teises praradusi MGM studija atšaukia „Kapų plėšikės“ tęsinį

Ilgai planuotas „Kapų plėšikės“ (angl. „Tomb Raider“) tęsinys vis dėlto nepasirodys. Už pirmuosius du Laros Kroft filmus su Angelina Jolie ir paskutinį 2018 m. perdirbinį su Alicia Vikander atsakinga „MGM“ studija prarado šios filmų serijos teises. Dabar keletas studijų dalyvauja aukcione, po kurio Laros Kroft filmų serija turės naują savininką.

2018 m. pasirodžiusi populiaraus žaidimo „Kapų plėšikė“ adaptacija kritikų bei žiūrovų labai nesužavėjo, bet ir visiška nesėkme netapo. Apie tęsinį pradėta kalbėti dar 2019 m. Pagrindinė aktorė A. Vikander buvo visiškai pasiruošusi sugrįžti į tęsinį, taip pat buvo pakviesta ir serijai nauja režisierė Misha Green, kuri parašė scenarijų. Jau buvo suplanuota ir išleidimo data – 2021 m. metų kovas. Tačiau filmas taip ir neatsispyrė nuo planavimo fazės. Iš vidaus griūnanti ir prieš kelis mėnesius „Amazon‘o“ nupirkta „MGM“ studija per ilgai uždelsė su Laros Kroft tęsiniu ir privalėjo pradėti jo kūrimą iki šių metų gegužės. Šio reikalavimo jiems neįvykdžius, serijos teisės buvo prarastos.

Tad viskas, kas buvo suplanuota anksčiau – naujas scenarijus, režisierė, A. Vikander sugrįžimas – išmesta lauk. Naujas Laros Kroft projektas kada nors vis tiek pasirodys, nes teises įsigijusi studija norės jas išnaudoti, tačiau jis jau bus kuriamas nuo nulio ir su kita pagrindine aktore.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles