Pasirodė Christopherio Nolano „Openhaimerio“ trumpasis anonsas

Kino studija „Universal“ paviešino pirmąjį, itin trumpą ir mažai vaizdų turintį, tačiau jau atmosferą sukuriantį režisieriaus Christopherio Nolano filmo „Openhaimeris“ (angl. Oppenheimer) anonsą.

Tikrai labai trumpa medžiaga parodo juodai baltus kadrus iš būsimojo Nolano epo, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka Cillianas Murphy‘is, vaidinantis patį Robertą Openhaimerį. Anonso pradžioje girdime Openhaimerio žmoną vaidinsiančios Emily Blunt balsą, sakantį „Pasaulis keičiasi, persikuria. Tai tavo akimirka“. Ir, ekrane vis keičiasi skaičiai, artėjantys link nulio. Ir tai, aišku, simbolizuoja pirmosios atominės bombos išbandymo laikotarpį.

Filmas bus paremtas Pulicerio premija apdovanotu romanu „Amerikos prometėjas: J. Roberto Openhaimerio triumfas ir tragedija“ (angl. American Prometheus: Triumph and Tragedy of J. Robert Oppenheimer) ir pasakos apie konkrečiai Manhatano projekto kūrėją ir vykdytoją fiziką Robertą Openhaimerį, kuris ir sukūrė atominę bombą. Taip pat, tai bus ir praktiškai absoliučiai juodai baltas filmas su, tikėtina, keliais vizualiniais spalvotais elementais (juos matome ir anonse).

Kartu su C. Murphy‘iu, filme vaidins Emily Blunt, Robertas Downey‘is Jaunesnysis, Mattas Damonas, Rami Malekas, Florence Pugh, Joshas Hartnettas, Dane‘as DeHaanas, Jackas Quaidas, Kennethas Branaghas ir dar daug kitų puikia pažįstamų aktorių.

„Openhaimeris“ kinus pasieks po metų, 2023 m. liepos 21 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles