50 Centas vaidins filme „Grobuonis“

50 Centas vaidins filme „Grobuonis“

Gana įdomūs gandai atskriejo iš filmo „Grobuonis“ (angl. Predator“) stovyklos. Kaip teigia portalas „The Bloody Disgusting“ , žinomas reperis Curtisas „50 Centas“ Jacksonas duodamas interviu pasakė, jog jis vaidins naujajame „Grobuonio“ filme.

„Aš turiu nusifilmuoti keliuose kino projektuose ir panašiai. Ir iš pradžių bus „Grobuonis“ – pasakė reperis per pokalbį su nekomercinės hip-hopo radijo stoties vedėju Shady 45. Vėliau jis tą patį pasakė ir kituose pokalbiuose, tiek duodamas interviu žurnaluose, tiek televizijoje.

Kol kas nei studija „20th Century Fox“, nei juostos režisierius Shane‘as Blackas nedavė jokių žinių apie tai. Tačiau žinant tai, jog reperis yra gana artimas kelių būsimo projekto dalyvių kaip Arnoldas Schwarzeneggeris bičiulis, jo dalyvavimas išties galimas. Matyt tiesiog jis paskubėjo pranešti apie savo dalyvavimą šiame projekte.

Filmo premjera numatyta 2018 m. kovo 1 dieną. Filmas taps tiesioginiu 1987 metų filmo tęsiniu, kuris neturės jokių sąsaju su antrąja, o tuo labiau 2010 metais pasirodžiusia dalimi.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles