Ryanas Reynoldsas ims mokytis meilės meno „Rouzės projekte“

Ryanas Reynoldsas ims mokytis meilės meno „Rouzės projekte“

Aktorius Ryanas Reynoldsas po truputį tampa itin geidžiamu aktoriumi. Labiausiai šiam faktui pasitarnavo visiškai netikėta, bet labai didelė „Deadpool“ sėkmė. Be vaidmenų, kurių jau dabar gausių jo tvarkaraštyje, aktorius gavo vaidmenį ir dar vienoje juostoje „Rouzės projektas“ (angl. „The Rosie Project“), kuris bus paremtas Graeme Simsion bestseleriu. Apie tai praneša portalas „The Hollywood Reporter“.

Pats filmas nėra jau toks ypatingai sėkmingas, bet gal po šio aktoriaus pasirinkimo viskas pasikeis. Iki šiol studijos „TriStar“ prižiūrima juosta turėjo nemažai veikėjų, bet visi jie pasitraukė. Projektą buvo nusižiūrėję būsimo „Žvaigždžių karų“ šalutinio filmo apie Haną Solą režisieriai Philas Lordas ir Chrisas Milleris, tačiau galiausiai režisieriumi tapo Richardas Linklateris, o pagrindinį vaidmenį gavo Jennifer Lawrence. Po kurio laiko aktorė suprato, jog nebegali vaidinti dėl intensyvaus grafiko, paskui ją iš projekto išėjo ir režisierius. Kol kas neaišku, kas ateityje planuoja režisuoti filmą ir atlikti pagrindinį moterišką vaidmenį, tačiau vyriškas vaidmuo jau kaip ir aiškus.

Filmas turėtų pasakoti apie Doną Tillmaną – be galo protingą, bet socialiai nepritampantį genetikos mokslų profesorių, kuris nusprendžia susirasti žmoną. Pagal visus mokslinius tyrimus jis susikuria tobulos moters portretą ir pradeda „Žmonos projektą“, kad rastų tobulą partnerę: šešiolikos lapų ilgio apklausą. Rouzė yra toji, kuri neatitinka nė vieno jo kriterijaus, tad Donas akimirksniu ją diskvalifikuoja. Tačiau jam iškyla ir kitų priežasčių, kodėl jiedu turėtų bendrauti, o po truputį atsiranda ir netikėtos meilės apraiškos.

Kada tiksliai pasirodys filmas, kol kas dar neaišku.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles