Waltonas Gogginsas pasirodys naujajame „Laros Kroft“ filme

Waltonas Gogginsas pasirodys naujajame „Laros Kroft“ filme

Ilgą laiką Holivude plėtotas ir po truputį pagreitį įgaunantis Laros Kroft filmų perdirbinys pradėjo rinktis ir svarbiausius aktorius. Kaip praneša leidinys „Variety“, panašu, kad „MGM“ studijos filme pagrindinio blogiečio vaidmenį atliks aktorius Waltonas Gogginsas.

W. Gogginsas daugiausiai dėmesio susilaukė už savo darbą televizijoje. Aktorius vaidino dviejuose populiariuose serialuose – „Skydas“ (angl. „The Shield“), kuriame vaidino korumpuotą policijos detektyvą, ir „Justified“, kur įkūnijo pagrindinį serialo antagonistą. Pastaraisiais metais aktorius pradėjo dažniau rodytis ir kino ekranuose – jis atliko svarbius vaidmenis dviejuose paskutiniuose Quentino Tarantino filmuose „Ištrūkęs Džango“ (angl. „Django Unchained“) ir „Grėsmingasis aštuonetas“ (angl. „The Hateful Eight“).

Kol kas neaišku, kokį veikėją W. Gogginsas vaidins naujajame Laros Kroft filme. Visgi akivaizdu, kad tai bus viena stambiausių jo karjeros rolių.

Kiek anksčiau buvo pranešta, kad pagrindinis Laros Kroft vaidmuo teko aktorei Alicia Vikander. Iš Švedijos kilusi aktorė, šiemet laimėjusi Oskarą už pasirodymą filme „Danų mergina“ (angl. „The Danish Girl“), šią rolę perims iš Angelinos Jolie. Du filmai, kuriuose A. Jolie įkūnijo kompiuterinių žaidimų dėka išgarsėjusią archeologę, visame pasaulyje surinko daugiau nei 400 mln. dolerių.

Šiuo metu planuojama, kad filmas pasirodys 2018 m. kovo 16 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles