„Kingsman“ tęsinys bus „visiška beprotybė“

„Kingsman“ tęsinys bus „visiška beprotybė“

2017 metų rudenį pasirodysianti antroji „Kingsman“ dalis „Auksinis ratas“ (angl. „Kingsman: The Golden Circle“) yra vienas laukiamiausių kitų metų filmų. Į tęsinį sugrįš visi pagrindiniai pirmosios dalies aktoriai (net ir Colinas Firthas!), o prie kolektyvo prisijungs ir dar daugiau įspūdingų pavardžių: Julianne Moore, Jeffas Bridgesas, Channingas Tatumas ir Halle Berry.

Pagrindinio vaidmens atlikėjas Taronas Egertonas, duodamas interviu „Cinemablend“, teigė, kad antroji „Kingsman“ dalis pranoks pirmąją. „Tai bus visiška beprotybė! Julianne Moore bus pagrindinė piktadarė ir ji bus tikrai gąsdinanti. Ji tikrai nuostabi. Taigi, filmas bus įspūdingesnis, geresnis ir su daug daugiau ginklų. Bus smagu!”, – kalbėjo Taronas Egertonas. Aktorius neatskleidė, kada galime tikėtis „Auksinio rato“ pirmojo anonso, tačiau patikino, kad jis bus nuostabus.

„Kingsman“ tęsinį režisuos pirmosios dalies režisierius Matthew Vaughnas. Tai bus pirmas kino kūrėjo režisuotas filmo tęsinys. Nors kai kurie jo kurti filmai, pavyzdžiui, „Ateini čia arba gausi į dūdą!” (angl. „Kick-Ass”) ir „Iksmenai: pirma klasė“ (angl. „X-Men: First Class“), sulaukė antrųjų dalių, M. Vaughnas jų nerežisavo.

Pirmoji pagal Marko Millaro ir Dave‘o Gibbonso komiksą sukurta „Kingsman“ dalis „Slaptoji tarnyba“ (angl. „Kingsman: The Secret Service“) didžiuosiuose ekranuose pasirodė 2015 metais ir visame pasaulyje uždirbo 414.4 mln. JAV dolerių. Antrosios dalies „Auksinis ratas“ premjera numatyta 2017 metų spalio 6 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles