Damianas Lewisas taps pagrindiniu moteriškojo „Oušeno aštuoneto“ taikiniu

Damianas Lewisas taps pagrindiniu moteriškojo „Oušeno aštuoneto“ taikiniu

Šiuo metu Niujorke filmuojama juosta „Oušeno aštuonetas“ (angl. „Ocean‘s Eight“) – garsiosios „Oušeno“ trilogijos versija su moterimis pagrindiniuose vaidmenyse – į tą pačią komandą jau surinko garsiausias šių dienų aktores. Pasak „Variety“, pagrindinio blogiečio vaidmeniui buvo pakviestas ir dar vienas ne ką mažiau žinomas žmogus.

Anot leidinio, svarbiausio antagonisto rolė buvo pasiūlyta aktoriui Damianui Lewisui. Jis išgarsėjo Antrąjį pasaulinį karą ekranizavusiame mini seriale „Desantininkų būrys“ (angl. „Band of Brothers“) ir seriale „Tėvynė“ (angl. „Homeland“), kuriame vaidino iš Artimųjų rytų grįžusį kareivį, įtariamą šnipinėjimu. Nuo šių metų D. Lewisas vaidina seriale „Milijardai“ (angl. „Billions“) ir neseniai buvo įvardijamas kaip vienas pagrindinių pretendentų tapti naujuoju Džeimsu Bondu.

„Oušeno aštuonete“ bus pasakojama istorija apie moterų grupę, bandančią įvykdyti ypač stambų apiplėšimą. D. Lewisas vaidins buvusį pagrindinės herojės, kurią vaidina Sandra Bullock, meilužį, kurį vagys ir bando apiplėšti.

Juostoje taip pat pasirodys tokios aktorės kaip Anne Hathaway, Cate Blanchett, Helena Bonham Carter, Rihanna, Mindy Kaling, Sarah Paulson ir Akwafina. Filmą režisuoja „Bado žaidynių“ (angl. „The Hunger Games“) režisierius Gary Rossas. Neseniai buvo pranešta, kad filme taip pat pasirodys ir Mattas Damonas – vienintelis iš žymiosios trilogijos grįžtantis aktorius.

„Oušeno aštuoneto“ premjera – 2018 metų birželio 8 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles