„Vyrų juodais drabužiais“ komandą papildys moteris

„Vyrų juodais drabužiais“ komandą papildys moteris

Nemirštančia franšize pamažu tampantys „Vyrų juodais drabužiais“ (angl. „Men in Black“) filmai neužilgo turės ir daugiau tęsinių, kuriuose dar kartą išryškės lyčių lygybės trokštančio Holivudo įpročiai.

Kaip BBC teigė prodiuserė Laurie MacDonald, ketvirtoji „Vyrų juodais drabužiais“ dalis turės daug darbo gausiančią veikėją, suteiksiančią lygybės ateivius gaudančiai agentūrai. Nors L. MacDonald norėtų, kad visi garsiai kalbėtų apie tokį tariamai drąsų žingsnį, ji veikiausiai pamiršta, kad prodiusuoja franšizę, kuri pirmojo filmo pabaigoje išties pristatė moterį agentę ir antrajame filme jos nebuvimą paaiškino vienu sakiniu. Tokie dalykai seksizmo tikrai nenumalšina.

Prodiuserė taip pat visiškai nepatvirtino to, kad Willas Smithas tikrai negrįš į šiuos filmus. Anot L. MacDonald, jo keliai yra nežinomi ir naujieji filmai tėra pirminėse jų kūrimo stadijose.

Pasak L. MacDonald, galima tikėtis, kad franšizė sugrįš visiškai atsinaujinusi. 1997 metais pasirodęs pirmasis filmas ir jo tęsiniai sulaukė didžiulio pasisekimo, tačiau pagrindiniai filmų aktoriai – W. Smithas ir Tommy Lee Jonesas – nori apsiriboti trimis dalimis ir daugiau į savo žymiuosius vaidmenis grįžti nesiruošia.

Tai nesustabdys „Sony“ studijos išnaudoti kostiumuotuosius agentus iki galo. Šiuo metu yra planuojami ne tik nauji tęsiniai, tačiau ir bendras filmas su kita žymia studijos franšize „Nevykėliai po priedanga“ (angl. „21 Jump Street“) su Jonah Hillu ir Channingu Tatumu priešaky. Kada (ir ar išvis) jie pasirodys kol kas galima tik spėlioti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles