Transformeris „Kamanė“ prašneks aktoriaus Dylano O’Brieno balsu

Transformeris „Kamanė“ prašneks aktoriaus Dylano O’Brieno balsu

Pagaliau išgirsime Kamanės balsą artėjančiame jo solo filme. Pamėgtas autobotas buvo pagrindinė transformerių istorijos dalis, kai pirmasis filmas debiutavo 2007 m. Tačiau jis taip niekada ir neturėjo galimybės šnekėti, vietoj to, komunikacijai naudodavo savotiškus metodus – dažniausiai naudodavosi radiju ir dainomis, pokalbių laidų transliacijomis, kurios perteikdavo jo mintis. Tačiau naujausiame „Kamanės“ (angl. „Bumblebee“) filme, kuris kino teatruose pasirodys jau šį mėnesį, jau žinome, kas bus Kamanės balsas.

Prodiuseris Lorenzo di Bonavantura atskleidė, kad aktorius Dylanas O‘Brienas, kuris tikriausiai geriausiai žinomas iš filmų ciklo „Bėgantis labirintu“ (angl. „Maze Runner“) bei filmo „Amerikietis žudikas“ (angl. „American Assassin“) ir MTV serialo „Jaunasis vilkas“ (angl. „Teen Wolf“) įgarsins pagrindinį herojų būsimajame filme. D. O‘Brieno užduotis yra padėti kuo geriau personalizuoti autobotą, kuris buvo pasirodęs jau penkiuose vaidybinuose filmuose, režisuotuose Michaelo Bay‘aus. L. di Bonavantura paaiškino, kodėl Kamanei pagaliau bus suteiktas balsas: „Kadangi priartėjome prie šios kilmės istorijos, pagalvojome, kad tai būtų tinkama proga išgirsti jo balsą. Tai labai paprasta logika, kuria vadovaujamės. Ilgalaikis šios naujovės palikimas yra kitoks. Tačiau jeigu tai paliksime tik trumpam, nes rodome Kamanės istorijos pradžią, sužinosime, kas jis iš tiesų yra. Tad mums pasirodė reikalinga išgirsti, kaip jis skamba.“

Priešingai nei ankstesni „Transformerių“ (angl. „Transformers“) filmai, „Kamanė“ nebus režisuojama M. Bay‘aus. Vietoje jo, filmo režisieriumi tapo Travisas Knightas, režisavęs animacinį filmą „Kubo ir stebuklingas kardas“ (angl. „Kubo and Two Strings“). Naujajame filme išvysime juostos „Aukšta klasė“ (angl. „Pitch Perfect“) aktorę Hailee Steinfeld ir filmo „Seksui ne!” (angl. „Blockers“) aktorių Johną Ceną, kurie atliks pagrindinius vaidmenis 1980-tuosius metus rodančioje istorijoje. Kalbant apie D. O‘Brieną ir Kamanę, prodiuseris L. di Bonaventura sako, kad žiūrovai teigiamai įvertino personažo balsą, kaip tinkamą Kamanei įgarsinti. „Dylanas yra talentingas jaunatviško balso savininkas ir taip pat vertas pasitikėjimo. Manau, kad tai yra du pagrindiniai kokybės aspektai ir norime, kad juos turėtų Kamanė… Parodėme filmą kelioms žiūrovų auditorijoms ir atrodo, kad žmonės tiko tas balsas. Niekada negali žinoti, kaip tai suveiks, akivaizdu, kad tai gali būti jautri tema kai kuriems žmonėms. Bet paaiškėjo, kad dauguma taip ir įsivaizdavo Kamanės balsą.“ – komentavo filmo prodiuseris L. di Bonaventura.

Techniškai, Kamanė kalbėjo pirmojo filmo pabaigoje, kai pasakė „Aš noriu likti su berniuku“. Po to, daugiau jis neprakalbo ir tai daugiau nebuvo sprendžiama. Iki šiol, „Transformerių“ filmai surinko stulbinantį, didesnį nei 4 milijardų dolerių pelną, nepaisant to, kad susilaukė nemažai kritikos. Penktasis „Transformerių“ filmas (angl. „The Last Knight“) uždirbo mažiau nei ketvirtoji dalis (angl. „Age of Extinction“), kas galbūt ir paskatino pakeisti šios istorijos kryptį. „Kamanė“ kino teatrus pasieks jau gruodžio 21 d., tad jau visai netrukus galėsime pamatyti, ar naujai pasirinkta kryptis pagyvino istoriją ir pagaliau išgirsime visų mėgstamą Kamanę!

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles