„Undinė“ tapo daugiausiai užsidirbusiu filmu Kinijos istorijoje

„Undinė“ tapo daugiausiai užsidirbusiu filmu Kinijos istorijoje

Fantastinė komedija „Undinė“ (angl. „Mermaid“), kurią sukūrė Honkongo režisierius Stephenas Chow, tapo daugiausiai uždirbusiu filmu Kinijos istorijoje. Kaip praneša portalas „The Hollywood Reporter“, filmas vasario 19 dieną savo sąskaitoje turėjo 2,45 milijardus juanių (376 mln. dolerių).

Tokiu būdu filmas iš pirmosios pozicijos išstūmė praeitų metų kino hitą „Pabaisų medžioklė“ (angl. „Monsters Hunt“), kuris per visą rodymo laiką yra uždirbęs  374 milijonus dolerių. „Pabaisų medžioklei“ prireikė net 2 mėnesių, kad jis pasiektų tokia pinigų sumą, kai tuo tarpu „Undinė“ sugebėjo vos per 12 dienų uždirbti tokią neregėtą sumą.

Akivaizdu, jog filmas pasibaigus šiam savaitgaliui savo sąskaitoje turės virš 400 mln. dolerių. Tikėtina, jog jis perkops ir 500 mln. dolerių ribą. Optimistiškai nusiteikę analitikai prognozuoja, kad filmas gali pelnyti ir 600 mln. dolerių.

Filmas artimiausiu metu bus pristatytas ir kitose Azijos kino rinkose. Šiaurės Amerikoje juosta taip pat pasirodys, tačiau kukliu tiražu. Ją parodys vos 33 ekranuose.

Filmas pasakoja apie pleibojų milijardierių, panorusį nusipirkti dalį vandens rezervato, kuriame gyvena delfinai, kad galėtų jame įkurti madingą kurortą. Tačiau jo kėslus bando sutrukdyti jauna undinė, kuri nusprendžia suvilioti milijardierių ir galiausiai jį nužudyti. Tačiau laikui bėgant ji įsimyli.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles