Filmas „Piktadarės istorija 2“ bus pradėtas filmuoti šį pavasarį

Filmas „Piktadarės istorija 2“ bus pradėtas filmuoti šį pavasarį

Studijos „Disney“ filmo „Piktadarės istorija“ (angl. „Maleficent“) tęsinys juda į priekį ir po kelių metų kūrybos darbų kartu su aktore Angelina Jolie bus pradėtas filmuoti jau šį pavasarį. Nors šios naujienos kino studija oficialiai dar nepatvirtino, skelbiama, kad režisierius Joachimas Ronningas kūrimo darbus žada pradėti balandžio 16 dieną.

Išties džiugu, jog į „Piktadarės istorija 2“ grįš ir pagrindinė žvaigždė A. Jolie. Anksčiau buvo pasirodę gandų, jog aktorė rinkosi tarp šio filmo bei „Universal“ studijos juostos „Frankenšteino nuotaka“ (angl. „Bride of Frankenstein“). Panašu, jog pasaka „Piktadarės istorija 2“ nugalėjo ir aktorė sugrįš suvaidinti raguotąją fėją.

„Piktadarės istorija“ į kino ekranus atkeliavo 2014 metais ir tapo savotiška „Miegančiosios gražuolės“ (angl. „Sleeping Beauty“) interpretacija. Veiksmas buvo pateiktas iš Maleficentės perspektyvos, kuri juostos metu persikūnija į neigiamą personažą.

Filmas „Disney“ kainavo 180 milijonų JAV dolerių, tačiau visame pasaulyje sulaukė itin didelio pasisekimo ir galiausiai užsidirbo 758 milijonus JAV dolerių pasauliniu mastu, iš kurių – 241 mln. JAV dolerių uždirbo JAV.

Greitu metu studija „Disney“ turėtų paskelbti tikslesnių naujienų apie kūrybinio proceso pradžią ir vaidinsiančių aktorių sąrašą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles