Pasirodė pirmasis „Požemių ir drakonų“ filmo anonsas

Šiuo metu JAV vykstančiame San Diego „Comic-Con“ renginyje vieni pirmųjų pasižymėjo studija „Lionsgate“, pristačiusi savo būsimo filmo „Požemiai ir drakonai. Garbingi vagys“ (angl. Dungeons & Dragons: Honor Amongst Thieves) anonsą.

Iš pirmųjų vaizdų galime susidaryti įspūdį, kad tai, sėkmės atveju, gali būti nauja itin didelė ir sėkminga franšizė, perkelta iš jau legendiniu tapusio stalo žaidimo. Tačiau, priešingai nei kitų panašaus tipo fantastikos filmai, šio anonsas yra gerokai lengvesnio tono ir nepanašu, kad į viską bus žiūrima labai rimtai. Priešingai, bus išlaikoma tiek žaidimo dvasia, tiek komiškų elementų. Jame bus ir daug šviesos, kas pastaruoju metu taip yra retenybė fantastikoje.

Filme bus ir ypatingai daug gerai žinomų aktorių, kurie įkūnys įvairias rases ar klases. Chrisas Pine‘as vaidins bardą, Michelle Rodriguez – barbarę. Jaunosios kartos atstovas Justice‘as Smithas vaidins burtininką, o Sophia Lillis – druidę. Na, Rege-Jean Page‘as taps narsiu paladinu. Iš pirmųjų vaizdų, galime tikėtis tokios istorijos, kurią bandė kurti „Warcraft“ kūrėjai, nors jiems ir nepavyko.

Pagal tai, ką žinome, filme bus pasakojama apie grupelę vagių, kurie mėgins ištaisyti savo klaidą ir atkovoti itin galingą artefaktą, kurį jau anksčiau buvo padėję pavogti, tačiau įteikė netinkamam asmeniui. Na, ir tas asmuo tiesiog ėmėsi užvaldyti pasaulį.

„Požemiai ir drakonai. Garbingi vagys“ kinus turėtų pasiekti kitų metų kovo 3 dieną. O dabar – metas žiūrėti anonsą!

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles