„Comic-Con“ renginyje paskelbti nauji „Marvel“ animaciniai serialai

„Comic-Con“ renginyje paskelbti nauji „Marvel“ animaciniai serialai

Per savo apsilankymą šio savaitgalio „Comic-Con“ renginyje „Marvel“ susitelkė ties būsimais animaciniais serialais, kurie praplės žinomų veikėjų istorijas:

Į priekį stoja Žmogus-Voras ir naujas animacinis serialas, skirtas jo priešistorei. „Spider-Man: Freshman Year“ apims laiko tarpą prieš superherojaus debiutą „Pilietiniame Kare“ (angl. „Captain America: Civil War“). Tikėtina, kad į siužetą taip pat įeis Haris bei Normanas Osbornai, Daktaras Streindžas bei Drąsiaširdis, kurį įgarsins jo aktorius Charlie Cox. Serialas planuojamas 2024-ų metų išleidimui „Disney+“ platformoje, taip pat jau paskelbtas ir antras sezonas „Spider-Man: Sophomore Year“.

Dėmesio gavo ir Galaktikos Sergėtojų pažiba Mažylis Grutas. Rugpjūčio 10-ą „Disney+“ bus papildytas penkiais trumpais animaciniais filmukais akivaizdžiu pavadinimu „Aš Esu Grutas“ (angl. „I am Groot“), dar penki filmukai bus išleisti vėliau.

Multivisatas apžvelgiantis serialas „O kas, jeigu…?“ (angl. „What If…?“) sugrįš antram sezonui 2023-ų metų pradžioje ir turės filmuose mažiau panaudotus veikėjus kaip Hela iš „Pasaulių Pabaigos“ (angl. „Thor: Ragnarok“). Trečias sezonas taip pat pakeliui.

Sekant alternatyvias realybes, šalutinis projektas „Marvel Zombies“ bus būtent apie tai – alternatyvią visatą, kur naujieji herojai kaip Šang-Či ar Sakalo Akies duktė Kate Bishop kovos prieš zombių apokalipsę. Galiausiai, pasirodymą užbaigė naujai paskelbtas klasikinio „X-Men“ animacinio serialo pratęsimas „X-Men ’97“, atkeliausiantis į „Disney+“ 2023-ų metų viduryje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles