„Prometėjas“ susilauks dar trijų tęsinių

„Prometėjas“ susilauks dar trijų tęsinių

Pajutęs, kad dar turi daug jėgų, režisierius Ridley Scottas užsimojo itin plačiai. Pasak „The Hollywood Reporter“, dabar legendinis Holivudo kūrėjas teigia, kad ruošiasi sukurti net tris „Prometėjo“ (angl. „Prometheus“) tęsinius.

Režisierius tai patvirtino Australijoje surengtoje spaudos konferencijoje, skirtoje pažymėti greitai prasidėsiančios antrosios „Prometėjo“ dalies filmavimo pradžią. Anot R. Scotto, jis „Prometėjo“ filmus kurs vien tam, kad atsakytų į pačius paprasčiausius klausimus: kas ir kodėl sukūrė garsiuosius „Svetimo“ (angl. „Alien“) franšizės ateivius ksenomorfus?

Pasak režisieriaus, jis buvo itin nustebęs, kad nei vienas „Svetimo“, pasirodžiusio 1979 metais, tęsinys nebandė atsakyti į šį klausimą. R. Scottas ne kartą buvo išreiškęs nepasitenkinimą tuo, kaip buvo elgtasi su jo sukurta mokslinės fantastikos franšize, todėl „Prometėjo“ filmus jis laiko savotišku klaidų ištaisymu.

Jis pats to neneigia – kai šiemet buvo iškilmingai pristatyti planai kurti penktąją „Svetimo“ dalį, kurią būtų režisavęs Neilas Blomkampas, R. Scottas suskubo paskelbti „Prometėjo“ tęsinius, kurie užkirstų kelią artimiausiu metu pamatyti naują „Svetimo“ filmą.

„Prometėjo“ filmai, veikiantys kaip „Svetimo“ franšizės priešistorė, turėtų baigtis susikirtimu su pirmuoju „Svetimo“ filmu, taip sukuriant lygią ir nepertraukiamą istoriją. Žinant tai, kaip neigiamai žiūrovai priėmė pirmąją „Prometėjo“ dalį, dar trys tęsiniai jų neturėtų nudžiuginti.

Kaip ten bebūtų, jie neabejotinai bus kuriami. Antroji „Prometėjo“ dalis su Michaelu Fassbenderiu pagrindiniame vaidmenyje bus pradėta filmuoti 2016 m. kovą ir bus kuriama keturis mėnesius.

„Prometėjo“ tęsinys kino teatruose turėtų pasirodyti 2017 metų spalį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles