„Mažasis riteris Trenkas“ kviečia prisiminti gerąją animaciją

Nuo šio savaitgalio pasaka „Mažasis riteris Trenkas“ rodoma visuose Lietuvos kino teatruose. Ši animacija išsiskiria iš gausaus filmų vaikams srauto, šiuo metu karaliaujančio dieniniuose kino seansuose. „Mažasis riteris Trenkas“ ypatingas savo „senosios mokyklos“ stiliumi. Pieštas filmukas vilioja savo nostalgišku nuoširdumu.

Populiarios Vokiečių rašytojos Kirsten Boie pasakų serijos apie berniuką Trenką motyvais sukurtas filmukas nusitaikė į paprastas ir gražias vertybes. „Mažasis riteris Trenkas“ iškelia šeimos ir bendruomenės svarbą, nesavanaudišką draugystę, moko siekti savo tikslų ir žinių.

Dešimties metų Trenkas gyvena stebuklinguose ir paslapties pilnuose viduramžiuose. Jo pasaulį sudaro gimtojo kaimelio apylinkės, šeima, kaimynai ir mylimas paršelis Kriuksius, kurį jis augina ir dresuoja kaip šuniuką. Sunkūs laikai ateina, kuomet piktasis lordas, valdantis apylinkes, įkalina berniuko tėtį. Mažasis drąsuolis turi leistis į didžiausią savo gyvenimo nuotykį, tapti riteriu ir išgelbėti šeimą.

Lietuviškai dubliuotas „Mažasis riteris Trenkas“ pilnas šilumos ir pasakiškų veikėjų. Animacijoje pamatysime keliaujančių magų kompaniją, geraširdį karalių, narsią princesę ir šiek tiek kitokį nei įprasta drakoną. Mokydamasis riterystės Trenkas atras, kad svarbiausia ne raumenys ir jėga, o aiškus protas, tyra širdis ir draugų palaikymas.

Anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles