Pasaulinės savaitgalio filmų pajamos (10.09 – 10.11)

Beveik įpusėjęs antrasis kalendorinio rudens mėnuo atneša dar vieną rimtą šių metų fiasko studijai „Warner Bros.“, kuri niekaip negali išsikapstyti iš nesėkmių liūno. Užtat kiti projektai jaučiasi gerai, kaupia pinigus ir, svarbiausiai, peržengia labai rimtas pajamų ribas visame pasaulyje. Šio savaitgalio pasaulio filmų Top 10 atrodo taip:

„Marsietis“ (angl. The Martian) – studija „20th Century Fox“ ir režisierius Ridley‘is Scottas gali švęsti, nes jų naujasis bendradarbiavimo vaisius atnešė dar vieną puikų savaitgalio rezultatą. Mokslinės fantastikos juosta šį kartą 74 šalyse uždirbo 58,1 milijono dolerių ir tuo pačiu padidino savo tarptautinį uždarbį iki 120 milijonų dolerių. Dosniausiomis šalimis kol kas yra Jungtinė Karalystė su 20 milijonų ir Pietų Korėja su 7,2 milijono dolerių. Bendrai, filmas visame pasaulyje per dešimt rodymo dienų užsidirbo jau 227,8 milijono dolerių. Kalbama, kad jis gali tapti daugiausiai užsidirbusiu R. Scotto karjeros darbu, kuris perkops pusės milijardo ribą.

„Išvirkščias pasaulis“ (angl. Inside Out) – 21 šalyje užsidirbtais 21,6 milijono dolerių savo pasiekimus padidino studijos „Pixar“ šedevras, kuriam jau dabar pranašaujama Oskaro statulėlė už geriausią metų animacinį projektą. Filmukas puikiai startavo Kinijoje, kur per šešias dienas uždirbo 11,7 milijono dolerių. Juosta dabar jau turi 818,7 milijono dolerių ir tikėtina, kad po kelių savaičių priartės prie 900 milijonų dolerių ribos. Daugiausiai filmui davusios šalys išsirikiavo taip: Jungtinė Karalystė (59,4 mln.), Pietų Korėja (32,9 mln.), Japonija (32,3 mln.) ir Meksika (31,1 mln.).

„Penas: nuotykiai Niekados šalyje“ (angl. Pan) – gana rimtų bėdų turi studija „Warner Bros.“, kuri šiais metais patyria vien nuostolius. Po tokių nesėkmingų ir brangių projektų kaip „Jupiterė. Prabudimas“ bei „Pašėlęs Maksas: įtūžio kelias“, laikas atėjo dar vienai legendinės pasakos ekranizacijos nesėkmei. Filmas 54 šalyse praėjusį savaitgalį užsidirbo vos 20,5 milijono dolerių. Juosta silpnai startavo ir JAV, kur per premjerinį savaitgalį uždirbo vos 13 milijonų dolerių. Bendrai, 150 milijonų dolerių kainavusios juostos sąskaitoje guli 36 milijonai dolerių. Analitikai jau paskaičiavo, kad filmas studijai atneš nuo 130 iki 150 mln. dolerių nuostolių.

„Bėgantis labirintu: išmėginimai ugnimi“ (angl. The Maze Runner: The Scorch Trials) – dar vienas studijos „20th Century Fox“ hitas šį kartą papildė savo sąskaitą 16 milijonų dolerių iš tarptautinės kino rinkos (61 šalyje). Juosta stipriai startavo Prancūzijoje, kur per pirmas tris dienas užsidirbo 9 milijonus dolerių. Bendrai filmas gali pasigirti 239,5 milijono dolerių. Jo vis dar laukiama tokioje svarbioje rinkoje kaip Kinija, Italija ir Japonija, taigi dėl 300 milijonų dolerių uždarbio kaip ir aišku. Tik nežinia, ar filmui pavyks pasiekti pirmos dalies, kuri 2014 metais užsidirbo 340 milijonų dolerių, rezultatą.

„Naujokas“ (angl. The Intern) – smagi Nancy Mayer komedija su Robertu De Niro pagrindiniame vaidmenyje po truputį renka pinigus. Filmas šį kartą uždirbo 14,8 milijono dolerių. Bendros tarptautinės pajamos išaugo iki 57,6 milijono, o pasaulinės perkopė 100 mln. ir dabar filmo sąskaitoje jau yra 107 milijonai dolerių.

„Everestas“ (angl. Everest) – studijos „Universal“ hitas apie alpinizmą šį kartą papildė kūrėjų kišenes 8,1 milijono dolerių 65 šalyse. Bendrai filmas iš tarptautinės kino rinkos gavo 120,8 milijono dolerių. Įskaičiuojant ir tėvynėje gautą uždarbį, filmas turi 159 milijonus dolerių. Juostos dar laukia Japonija ir Kinija. Tikėtina, kad 200 mln. dolerių riba galiausiai bus perkopta.

„Juodosios mišios“ (angl. Black Mass) – gangsterinė studijos „Warner Bros.“ drama su Johnny‘iu Deppu priešaky uždirbo 2,6 milijono dolerių. Bendrai filmas turi 60 milijonų dolerių, uždirbtus visame pasaulyje. Juostos laukia dar 15 premjerų, tarp kurių Japonija, Vokietija ir Ispanija.

„Narkotikų karas“ (angl. Sicario) – vienam iš realiausių pretendentų į Oskarus 62 šalys skyrė 2,6 milijono dolerių. Filmas tarptautinėje kino rinkoje uždirbo 16,7 milijono dolerių, o bendrai jo pasiekimas siekia 46,4 milijono dolerių.

„Viešnagė“ (angl. The Visit) – M. Night Shyamalano mažo biudžeto siaubo komedinis trileris papildė savo uždarbį 2,6 milijonais dolerių iš 25 šalių. Filmas savo sąskaitoje turi 83,3 milijono dolerių iš kurių 22,2 mln. priklauso tarptautinės kino rinkos žiūrovams.

„Pakalikai“ (angl. Minions) – 1,4 milijono dolerių uždirbo šių metų pirmas ir turbūt vienintelis animacinis milijardierius, kurio sąskaitoje dabar puikuojasi 1,151 mlrd. dolerių. Filmukas po kelių savaičių užbaigs savo pasirodymą visame pasaulyje.

Ateinančią savaitę kino ekranus turėtų šturmuoti naujausias Guillermo Del Toro siaubo šedevras „Purpurinė kalva“ (angl. Crimson Peak), kuris taip pat priklauso šiais metais tikrą aukso amžių išgyvenančiai studijai „Universal“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles