Naujoje versijoje mumija gali pakeisti lytį

Naujoje versijoje mumija gali pakeisti lytį

Kino studija „Universal“ planuoja kurti filmo „Mumija“ (angl. „The Mummy“) perdirbinį. Tačiau kai naujoji versija pasieks kino teatrus – kaip planuojama, tai turėtų įvykti 2017 m. kovo 24 d. – joje, lyginant su ankstesniais variantais, gali būti ryškių pokyčių. Režisieriaus Alexo Kurtzmano ir scenaristo Jono Spaihtso versijoje mumija gali būti moteriškos lyties ir turėti savo autentišką istoriją. Tiek 1932 m. originaliame filme, tiek 1999 m. perdirbinyje mumija buvo vyriškos lyties – atgijusį siaubūną įkūnijo atitinkamai Borisas Karloffas ir Arnoldas Vosloo.

Šaltinių teigimu tai, ar mumija naujame filme, kurio veiksmas vyks mūsų laikais, bus vyras, ar moteris, priklausys nuo aktorių atrankos, kuri, kaip planuojama turėtų įvykti per artimiausius du mėnesius.

Kino studija „Universal“ planuoja, kad „Mumija“ bus pirmasis filmas iš tarpusavyje nesusijusių filmų apie monstrus serijoje. Kiti potencialūs kandidatai sugrįžti į ekraną yra Drakula, Frankenšteinas, Nematomas žmogus, Frankenšteino nuotaka ir vampyrų medžiotojas Van Helsingas.

1999 metais startavusi trilogija, kurioje pagrindinius vaidmenis atliko Brendanas Fraseris, Rachel Weisz ir Arnoldas Vosloo, studijai „Universal“ atnešė virš 1,2 mlrd. dolerių uždarbį. Jeigu naujoji „Mumijos“ versija taps hitu, planuojama išleisti dar kelis tęsinius.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles