Melas Gibsonas planuoja „Kristaus kančios“ tęsinį

Melas Gibsonas planuoja „Kristaus kančios“ tęsinį

Kaip praneša „The Hollywood Reporter“, aktorius ir režisierius Melas Gibsonas, kurio karjera paskutiniais metais ne itin žiba, planuoja sukurti savo garsaus 2004 metų filmo „Kristaus kančia“ (angl. „The Passion of the Christ“) tęsinį.

Filmo, kurio darbinis pavadinimas šiuo metu yra „Kristaus kančia: Prisikėlimas“ (angl. „The Passion of the Christ: Ressurection“), pirminiai darbai jau pradėti. Filmo scenarijų rašo Oskarui už „Narsioji širdis“ (angl. „Braveheart“) scenarijų nominuotas scenaristas Randallas Wallace‘as.

„Kristaus kančia“ viso pasaulio kino ekranus pasiekė 2004 metais ir tapo vienvaldžiu lyderiu daugelyje kino teritorijų. Kainavęs 30 mln. dolerių, filmas visame pasaulyje užsidirbo solidžius 611 mln. dolerių, o taip pat užėmė pirmąją vietą tarp daugiausiai užsidirbusių JAV filmų su „R“ cenzu. Juosta taip pat buvo nominuota trims Oskarams už geriausią kinematografiją, grimą ir garso takelį.

Kada bus pradėtas filmavimas ir kada juosta turi pasirodyti kino ekranuose, nepranešama. Taip pat nežinoma, ar į filmą sugrįš kas nors iš pirmosios dalies aktorių.

Paskutinis Melo Gibsono režisuotas filmas „Apokalipto“ (angl. „Apocalypto“) į kino ekranus atkeliavo 2006 metais. Šiais metais kino kūrėjas pristatys savo naują darbą – karinę dramą (angl. „Hacksaw Ridge“), kuri kino teatruose pasirodys nuo lapkričio 4 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles