Jennifer Lawrence suvaidins sukčių Elizabeth Holmes

Jennifer Lawrence suvaidins sukčių Elizabeth Holmes

Oskaro laureatė Jennifer Lawrence suvaidins pagrindinį vaidmenį biografiniame filme „Teranos“ (angl. „Theranos“), kurį planuoja režisuoti Adamas McKay‘us. Apie tai praneša portalas „Variety“.

Filme bus papasakota Elizabeth Holmes istorija, kuri buvo paskelbusi apie revoliucinės kraujo tyrimo technologijos išradimą. Tas leido jai pasisavinti kelis šimtus milijonų dolerių investicijų. 2015 metais jos kompanija „Theranos“ kainavo devynis milijardus dolerių, o pačios Holmes turtas siekė puspenkto milijardo dolerių. Galiausiai, po ilgų tyrimų buvo išsiaiškinta, jog jos siūlomi metodai nėra veiksmingi, o pati „išradėja“ turėjo pripažinti apie savo technologijų neveiksmingumą.

Jennifer Lawrence ne tik suvaidins pagrindinį vaidmenį filme, bet ir taps jo prodiusere. Būsimas filmas kol kas neturi jokios studijos, tačiau akivaizdu, jog dėl tokio perspektyvaus projekto pakovos ne viena didžiulė Holivudo studija.

Kada prasidės juostos filmavimas ir kada filmas atkeliaus į kino ekranus, nepranešama. Tikėtina, jog juosta bus pristatyta 2018 m. apdovanojimų sezono įkarštyje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles