Chris’as Pratt’as vaidins kaubojų nindzę vikingą

Chris’as Pratt’as vaidins kaubojų nindzę vikingą

Chris’as Pratt’as yra viena didžiausių Holivudo žvaigždžių. Iki 2015 metų žiūrovams jis buvo labiausiai žinomas dėl savo vaidmens seriale „Parks and Recreation“, tačiau dabar jis vaidina dviejuose sėkmingiausiuose filmų serijose: „Marvel“ komiksų filmų pasaulyje ir „Juros periodo parkas“ (angl.„Jurassic World“).

Naujausias aktoriaus vaidmuo yra gan keistas. Kaubojus nindzė vikingas yra personažas iš komiksų serijos tokiu pat pavadinimu. Jis yra psichiatrinės ligoninės pacientas, kurio diagnozė yra ne vienos asmenybės sindromas. Toje pačioje psichiatrinėje ligoninėje yra įvairiausių tokių pacientų ir kai vieną dieną tie pacientai pabėga, kaubojus nindzė vikingas turi juos sumedžioti. Filmo režisieriais turėjo būti „Džono Viko“ (angl. „John Wick“) kūrėjai David’as Leitch’as ir Chad’as Stahelski’s, tačiau jie pasitraukė ir jų pareigas peremė Michelle MacLaren. Filmo scenarijų rašė net keturi asmenys: Craig’as Mazin’as, Eric’as Pearson’as, Ryan’as Engle’as ir Dan’as Mazeau.

Pirmieji filmo ženklai nėra pozityvūs, personažas ir komiksai nėra populiarūs, režisierė nėra sukūrusi nei vieno pilnametražio filmo ir filmo scenaristai nėra parašę labai sėkmingo filmo scenarijaus. Vienintelė priežastis, kodėl filmas pradėtas kurti, yra Chris’as Pratt’as, kuris senai parodė savo susidomėjimą šiuo personažu. Filmavimas prasideda jau po mėnesio ir filmas pasirodys kinuose 2019 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles