„Klyksmas“ kitais metais atkeliaus į televiziją

„Klyksmas“ kitais metais atkeliaus į televiziją

MTV televizija vis labiau tolsta nuo muzikos ir bando prasimušti į serialų rinką. Šįkart kanalas nusprendė pasinaudoti televiziją užplūdusia manija perdirbti kultinius serialus ir filmus, ir paskelbė, kad kurs legendinio siaubo filmo „Klyksmas“ (angl. „Scream“) televizinę adaptaciją. Šią žinią antradienį MTV paskelbė savo „Twitter“ paskyroje palikdami telefono numerį, kuriuo paskambinę žmonės išgirsta oficialią informaciją apie serialą.

Apie serialą konkrečių naujienų kol kas nėra. Pagrindinių serialo aktorių sąrašas susideda daugiausiai iš jaunų ir beveik nežinomų aktorių. Aišku tik tiek, kad premjera yra numatoma lygiai po metų, 2015-ųjų spalį apie Heloviną. Pirmasis sezonas susidės iš dešimties serijų.

Naujiena apie „Klyksmo“ serialą nėra netikėta, nes ir MTV, ir kai kurie kiti didieji JAV televizijos kanalai buvo susidomėję šio filmo perkėlimu į televiziją. Pastaruoju metu sustiprėjus gandams apie būsimą serialą pradėta spėlioti, ar jame pasirodys siaubo filmų ikona – žudikas vaiduoklio veidu. Neseniai kompanijos, kuriai priklauso teisės į legendinės kaukės rodymą ir gamybą, vadovas pareiškė, kad būsimojo serialo kūrėjai apie kaukės naudojimą su juo dar nekalbėjo. Tikėtina, kad serialas gali eiti kita kryptimi nei filmai, tačiau šis personažas nuo „Klyksmo“ yra neatsiejamas.

Primename, kad „Klyksmas“ – tai kultinis siaubo filmas, sukurtas 1996 m. Jame vaidino Davidas Arquette‘as, Drew Barrymore ir Courteney Cox. Filmas susilaukė ir kritikų pripažinimo, ir finansinės sėkmės, net jeigu ir dažnai buvo kaltinamas dėl smurto skatinimo visuomenėje. „Klyksmas“ kartu susilaukė ir trijų finansiškai pasisekusių tęsinių, kurių paskutinysis pasirodė 2011 m., ir netyla kalbos, kad galime sulaukti ir penktosios franšizės dalies.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles