Emma Stone vaidins „Disney“ filme „Kruela“

Emma Stone vaidins „Disney“ filme „Kruela“

Pranešama, kad „Disney“ filmas „Kruela“ (angl. „Cruella“) bus pradedamas kurti jau šią vasarą, Londone. Aktorė Emma Stone įkūnys filmo „101 dalmatinas“ (angl. „101 Dalmatians“) blogiukę vaidybiniame perdirbinyje, kurį režisuos filmo „Aš, Tonya“ (angl. „I, Tonya“) režisierius Craigas Gillespie. Jau praėjo gana nemažai laiko nuo paskutiniųjų naujienų apie šį projektą, tačiau panašu, kad ši vasara yra tobulas laikas pradėti filmavimus, galimam 2020 m. filmo išleidimui. Buvo manoma, kad filmas „Kruela“ bus išleistas jau šių metų gegužę, tačiau akivaizdu, kad tai tikrai neįvyks.

Tiksli filmo gamybos pradžia dar nėra paskelbta. Tačiau studijai artimi šaltiniai pranešė, kad šis ilgai besitęsiantis projekto įgyvendinimas jau judinamas, kadangi kameros „nustatytos“ filmavimų pradžiai šią vasarą. Nepriklausomai nuo to, kada prasidės gamybiniai darbai, tai yra gera žinia „Disney“ gerbėjams, kurie laukė, kol galės pamatyti kaip E. Stone vaidins Kruelą De Vil.

Anksčiau paskelbtos detalės apie filmą „Kruela“ atskleidė, kad veiksmas žiūrovus nukels į 1980 m. Angliją, iškart po to, kai pankų judėjimas susiskaidė į milijonus dalelių. Nėra aišku, ar pankiškieji elementai išliks, tačiau tai būtų visai šaunus būdas prisikapstyti iki Kruelos de Vil šaknų. Gal ji buvo draugė su Sidu ir Nense (angl. „Sid and Nancy“), prieš viskam labai sparčiai pablogėjant, nors 1979 m. jie abu jau buvo mirę. Kad ir koks būtų atvejis, šaltiniai sako, kad filmas turės pankroko požiūrį, o tai gali reikšti labai daug, kada kalba sukasi apie „Disney“ filmų gamybą. Taip pat kino studija šiuo metu ruošiasi vieniems didžiausių šių metų vaidybinių filmų išleidimų – „Dambis“ (angl. „Dumbo“), „Aladinas“ (angl. „Aladdin“) ir  „Liūtas karalius“ (angl. „The Lion King“).

Originaliame vaidybiniame „101 dalmatinas“ filme ir jo tęsiniuose piktadarę Kruelą vaidino aktorė Glenn Close. Aktorė išreiškė savo susidomėjimą, tačiau jeigu „Disney“ jai nepasiūlys sugrįžti naujausiam jų projektui, G. Close į šioje istorijoje nebepasirodys. Studija naująja piktadare renkasi E. Stone. Tad bus labai įdomu pamatyti, kaip „Disney“ dar sykį interpretuoja tą personažą ir pasakoja jo kilmės istoriją. Kaip jau nutiko su filmu „Piktadarės istorija“ (angl. „Maleficent“), akivaizdu, kad „Disney“ nebijo persikelti į tamsiąją pusę ir „Kruela“ tikrai galėtų atnešti naudos, šiam filmų žanrui.

Deja, tai kol kas visos naujienos apie būsimą vaidybinį filmą „Kruela“. Bet tikimės, kad situacija pasikeis ir naujienų sulauksime vis dažniau, kadangi jau už kelių mėnesių prasidės ir pirmieji filmavimai. Jeigu naujienos apie filmavimų pradžią tikslios, galbūt jau greitu metu sulauksime ir daugiau informacijos apie aktorius bei likusią kūrybinę komandą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles