Pasirodė pirmasis „Deadpool ir Ernio“ anonsas

Po labai ilgo laukimo, per vieną didžiausių JAV sporto renginių, studija „Marvel“ paviešino pirmąjį filmo „Deadpool ir Ernis“ (angl. Deadpool & Wolverine), kitaip dar tiesiog trečioji Deadpoolo dalis, anonsą. Aišku, tai nėra pilnas, o tik „tyzerinis“ anonsas, tačiau jau dabar galime pamatyti gana nemažai dalykų iš to, kas žiūrovų lauks.

Reiktų tik pastebėti, jog nepaisant gana ilgo tyzerinio anonso, atskleidžiama ne kažkas ypatingo. Gal net suteikiama daug peno spekuliacijoms, iškeliama dar daugiau klausimų, nei duodama atsakymų. Ir, aišku, tai yra tik geriau, nes pažiūrėjus anonsą negali suprasti, realiai apie ką bus filmas.

Kas tikrai aišku, kad Veidas Vilsonas (arba Deadpoolas, arba Ryanas Reynoldsas), taip sujaukė savo laiko juostą, kad TVA (čia ta šventosios laiko juostos sergėtojų organizacija iš Lokio serialo), atvyksta pas Deadpoolą. Priešingai nei būtų galima pagalvoti, jis yra lyg ir užverbuojamas ir perkelimas iš 20th Century Fox Iksmenų visatos į dabartinę – MCU (Marvel kino visatą). O toliau, matome tik kelis fragmentus iš to, kas dar tik bus.

Iš kelių pastebėtų dalykų – savaime suprantama, pamatome Ernį. Aišku, vos tik akies krašteliu ir net neparodomas veidas, bet vis tiek, Ernis yra. Taip pat, anonso pradžioje yra visi seni Veido draugai, kurie ankstesniuose filmuose mirė, bet jei matėte antrojo filmo pabaigą, tai Deadpoolas keliaudamas laiku visus juos išgelbėjo. Taigi, matome ir Doupinderį, Kolosą, Piterį, Megasoninę kovinę paauglę ir dar kelis personažus. Bet, atsiranda ir keli seniai pažįstami bei nauji… dalykai.

Jei nenorite sužinoti daugiau spekuliacijų, toliau rekomenduoju neskaityti. Pirmiausia, tai parodomas senuosiuose Iksmenų filmuose pasirodęs Pairo (ar Ugninis), tad galime turėti prielaidą, kad matysime ir Ledinį. Taip pat, vienas anonso akcentas išduoda, kad filme išvysime ir Ledi Deadpool. Kas tą išduoda – vienu metu parodomi ginklai, kurie nėra Veido – uzi. Taip pat, anonso metu vienoje scenoje išvystame asmens siluetą iš nugaros. Tai gali būti keli asmenys. Pirmasis, tai aišku, profesorius X, kas būtų visai logiška. Bet tai būtų per paprastas žingsnis iš visos Deadpoolo komandos, todėl gali būti, kad tai yra Cassandra Nova, kitaip dar žinoma kaip superblogietė, labai artimai susijusi su Profesoriumi X, turinti tikria tragišką istoriją. Bet visa tai tik spekuliacijos, o kaip bus toliau, sužinosime pačiame filme.

Daugiau kalbėti nėra ką. „Deadpool ir Ernis“ kino teatrus pasieks liepos 26 dieną, o pirmasis anonsas jau čia, tad žiūrime.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles