Serialas „Mes“ pratęsiamas dar trims sezonams

Serialas „Mes“ pratęsiamas dar trims sezonams

Pranešama, kad populiarus serialas „Mes“ (angl. „This Is Us“), pratęsiamas 4, 5 ir 6-tam sezonams, „NBC“ tinkle. Tai jau ne pirmas kartas, kada šis hitu laikomas draminis serialas pratęsiamas keliems sezonams iš karto. Kada po pirmojo sezono serialas ėmė kopti į reitingų viršūnes ir kritikų pripažinimo link, „NBC“ gan greitai sutiko pasirašyti sutartį dar dviem sezonams, kurie ir žymi tris pirmuosius serialo „Mes“ sezonus.

„Televizijoje, kur yra beveik 500 originalių parašytų serialų scenarijų, tik labai maža dalis jų, o gal ir nė vienas, turi kritinį ir kultūrinį poveikį serialui „Mes“ ir mes esame labai laimingi, kad šio serialo gerbėjams galime pristatyti dar tris sezonus serialo, kuris taip puikiai atstovauja „NBC“ prekės ženklą,“ – komentavo „NBC Entertainment“ scenarijų programavimo prezidentės Lisa Katz ir Tracey Pakosta. „Didelis ačiū jums ir sveikinimai mūsų vykdomiesiems prodiuseriams, aktoriams ir filmavimo komandai, kurie kiekvieną savaitę stengiasi pasiekti naujas aukštumas su išradingais ir įtikinamais pasakojimais seriale „Mes“. Žinios apie net tris naujus sezonus nėra netikėtos, atsižvelgiant į tai, kad serialo bendraprodiuseris Isaacas Aptakeris jau anksčiau yra minėjęs, kad serialo užbaigimas numatomas po dar 3 sezonų.

Serialas „Mes“ yra laikomas viena iš geriausių televizijos laidų ir pirmaujančiu serialu tarp 18–49 metų suaugusiųjų. Skelbiama, kad trečiąjį sezoną peržiūrėjo daugiau kaip 13,8 milijono žiūrovų. Serialas pasakoja apie Pearsonų šeimą, rodydamas keletą skirtingų šios šeimos kartų, skirtingomis laiko juostomis. Šiame draminiame seriale vaidina aktoriai Sterlingas K. Brownas, Justinas Hartley‘us, Chrissy Metz, Mandy Moore, Chrisas Sullivanas, Milo Ventimiglia ir Susan Kelechi Watson. Kaip vykdomieji serialo „Mes“ prodiuseriai darbuojasi Danas Fogelmanas, I. Aptakeris, Elizabeth Berger, Johnas Requa, Glennas Ficarra, Kenas Olinas, Charlie‘is Gogolakas ir Jess Rosenthal. Serialas prodiusuojamas „20th Century Fox Television“ gamybos kompanijos.

Trečiasis serialo sezonas baigėsi su šuoliu į ateitį, kuris atskleidė, kad Pearsonų šeimos galva Rebecca (akt. M. Moore) buvo pakirsta ligos ir turėjo likti lovoje bei gyveno su Kevinu (akt. J. Hartley‘us), kuris pagaliau sulaukė sūnaus. Todėl ketvirtasis serialo sezonas labiau tyrinės Rebeccos personažą kelerių metų perspektyvoje, kad būtų atskleista, kas ją informavo, įskaitant santykius su jos tėvu ir kad galiausiai paaiškėtų, nuo kokios ligos ji kenčia vėlesniais savo gyvenimo metais. „Mūsų pasaulis ketina šiek tiek plėstis labai įdomia krypimi,“ – apie ketvirtąjį sezoną kalbjo prosiuseris D. Fogelmanas. „Manau, kad taškas, nuo kurio pradėsime sezoną ir toks pats ambicingas, kokie buvo ir ankstesni.“ Taip pat prodiuseris minėjo, kad jis jau yra sukūręs scenarijų ketvirtojo sezono premjerinei serijai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles