Jamesas Franco vaidins Stepheno Kingo apsakymo ekranizacijoje

Jamesas Franco vaidins Stepheno Kingo apsakymo ekranizacijoje

Stepheno Kingo darbais susižavėjęs aktorius Jamesas Franco savo meilę autoriui įrodys dar kartą. Pasak „Deadline“, J. Franco rengiasi pasirodyti S. Kingo apsakymo „Girtieji fejerverkai“ (angl. „Drunken Fireworks“) ekranizacijoje.

Apsakyme yra pasakojama tamsi ir juokinga istorija apie į pensiją išėjusį mafijos bosą ir mechaniką, besivaržančius, kuris pristatys įspūdingesnius fejerverkus per liepos ketvirtąją vykstančią Nepriklausomybės dieną.

Be to, kad J. Franco įkūnys istorijoje minimą mechaniką, jis taip pat gali režisuoti pačią juostą, nors tai dar nėra iki galo nuspręsta. Filmo scenarijų rašys Mattas Rageris – visų trijų J. Franco režisuotų filmų scenaristas.

J. Franco tai nebus pirmas kartas, kai jis vaidina S. Kingo adaptacijoje. Šių metų pradžioje aktorius įkūnijo pagrindinį veikėją „Hulu“ kurtame seriale „11.22.63“. Seriale, kaip ir to paties pavadinimo S. Kingo romane, buvo pasakojama apie Johno F. Kennedy nužudymą siekiantį sustabdyti keliautoją laiku.

Tuo tarpu S. Kingui tai bus vienas iš daugelio jo darbų, artimiausiais metais pasirodysiančių kine ar televizijoje. Kitais metais pagaliau pasirodys ilgai lauktos autoriaus romanų „Tai“ (angl. „It“) ir „Tamsusis bokštas“ (angl. „The Dark Tower“) ekranizacijos. Televizijoje greitai pasirodys pagal „Pražūtingo rūko“ (angl. „The Mist“) ir „Pono Mersedeso“ (angl. „Mr. Mercedes“) knygas sukurti serialai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles