P.T. Andersonas ir D. Day-Lewisas kelsis į šeštojo dešimtmečio Niujorką

P.T. Andersonas ir D. Day-Lewisas kelsis į šeštojo dešimtmečio Niujorką

Kaip praneša „Variety“, vienas įspūdingiausių šio amžiaus režisieriaus ir aktoriaus tandemų į kino ekranus gali sugrįžti dar kartą. Pasak leidinio, režisierius Paulas Thomasas Andersonas ir aktorius Danielis Day-Lewisas suvienys jėgas dar vienam filmui.

Nors „Variety“ teigia, kad P.T. Andersonas vis dar rašo juostos scenarijų, jau žinomos pagrindinės siužeto detalės. Filmo istorija suksis apie šeštojo dešimtmečio Niujorką bei tuo laikotarpiu klestėjusią madų industriją.

D. Day-Lewisas su režisieriumi šį filmą planuoja jau kurį laiką ir tai nėra stebėtina – 2007 metais P.T. Andersono filme „Bus kraujo“ (angl. „There Will Be Blood“) pasirodęs aktorius už savo įspūdingą pasirodymą pelnė antrąjį iš trijų savo Oskarų, todėl toks susižavėjimas režisieriumi yra pelnytas.

Visgi D. Day-Lewiso sugrįžimas į kiną bus išties neeilinis reiškinys. Aktorius, filmuose pasirodantis kas kelis metus ir visus stebinantis savo kruopščiu pasirengimu kiekvienai rolei, paskutinį kartą kine buvo matomas 2012 m. pasirodžiusiame Steveno Spielbergo filme „Linkolnas“ (angl. „Lincoln“), už kurį jis taip pat laimėjo Oskarą.

Tuo tarpu P.T. Andersonas filmus kuria kiek dažniau – vos 2014 metais pasirodė naujausia jo juosta „Žmogiška silpnybė“ (angl. „Inherent Vice“). Naujausias režisieriaus darbas – muzikinis video klipas „Radiohead“ dainai „Daydreaming“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles