Pirmajame „Marsiečio“ anonse – astronauto išgyvenimo drama

Pastarieji metai kino mėgėjams padovanojo itin kokybiškų filmą apie kosmosą. 2013 metais buvo išleista „Gravitacija“ (angl. „Gravity“), 2014-aisiais – „Tarp žvaigždžių“ (angl. „Interstellar“), o šiemet kino teatruose pasirodys „Marsietis“ (angl. „The Martian“), kurio anonsas pasirodė šį pirmadienį.

Kaip galima suprasti iš trijų minučių trukmės anonso, pagal to paties pavadinimo Andy Weiro parašyto romano adaptacijoje bus pasakojama apie žmonių misiją į Marsą. Jos metu šioje planetoje kilus audrai misija yra atšaukiama ir astronautams yra liepiama grįžti į Žemę, tačiau vienas astronautas – Markas – lieka Marse ir turi sugalvoti, kaip išgyventi iki tol, kol kas nors sugrįš jo gelbėti.

Iš anonso galima spręsti, kad režisierius Ridley Scottas ir scenaristas Drew Goddardas ryžosi sukurti ne tiek kosminę epopėją kaip žmogišką istoriją primenantį filmą, ką A. Weiras ir siekė perteikti savo romane.

Anonso metu taip pat paaiškėja, kad filmas bus prikimštas pirmo ryškumo žvaigždžių. Pagrindinio astronauto vaidmuo atiteko aktoriui Mattui Damonui. Prie jo prisijungs Jeffas Danielsas, Jessica Chastain, Kristen Wiig, Kate Mara, Michaelas Pena, Chiwetelis Ejioforas, Seanas Beanas ir daugelis kitų.

„Marsietis“ pasaulinius kino teatrus pasieks lapkričio 25 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles