Bradas Pittas suvaidins dar viename kariniame filme

Bradas Pittas suvaidins dar viename kariniame filme

Vienas žinomiausių Holivudo aktorių Bradas Pittas, atrodo, įšoko į karinių filmų ratus ir nė nesiruošia jų paleisti. Puikiausius vaidmenis „Negarbinguose šunsnukiuose“ (angl. „Inglourious Basterds“) ir „Įniršyje“ (angl. „Fury“) atlikęs moterų numylėtinis gavo pasiūlymą suvaidinti dar viename kariniame filme. Šįkart tai turėtų būti romano adaptacija „Karo mašina“ (angl. „War Machine“).

Filmas bus paremtas knygų autoriaus Michaelo Hastingo bestseleriu „Operatoriai: Laukinė ir gąsdinanti vidinį istorija apie Amerikos karą Afganistane“ (angl. „The Operators: The Wild and Terrifying Inside Story of America‘s War in Afghanistan“). Autorius dar visai neseniai iškeliavo anapilin, bet dar prieš tai jis spėjo pasakyti: „Tai bus didelis ir drąsus filmas apie visą sudėtingą, didingą ir pašėlusią modernaus karo techniką ir visus gyvenimus, kuriuos ji palietė“.

Pagal žanrą filmas turėtų būti satyrinė komedija, nutaikyta į Amerikos karo industriją. Kaip ten bus iš tikro, paaiškės kiek vėliau, kai tik filmas bus pradėtas kurti, tačiau jau dabar aišku, kad viskas bus tik gerai. Ir tai parodo ne tik B. Pitto įsitraukimas į filmą kaip aktoriaus, bet ir kaip prodiuserio, mat aktorius ir prodiusuos šį filmą su savo prodiuserine kompanija „Plan B“.

Galima pasidžiaugti, kad Bradas Pittas vėl grįžta į karinį filmą. Jau pasitvirtino tas faktorius, kad jo vaidmenys tokiuose filmuos atneša nemažai pelno filmų kūrėjams. Ir nors „Negarbingi šunsnukiai“ turėjo gerokai daugiau nei šį aktorių (savaime suprantama, pirmu smuiku griežė pats Quentinas Tarantino), prie „Fury“ sėkmės jis tikrai prisidėjo labai daug. Filmas, po kurio amerikiečių „Abramsų“ ir „Bradley“ operatoriai dar kelis mėnesius kartojo „Geriausias mano turėtas darbas“ (angl. „Best job I ever had“), visame pasaulyje užsidirbo per 210 milijonų dolerių.

Kada pasirodys „Karo mašina“ kol kas neskelbiama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles