Pasirodė antrasis, veiksmo ir sprogimų kupinas „Greitų ir įsiutusių 7“ anonsas

Artėjant premjerai ir pasipuikavus vos vienu anonsu studija „Universal Pictures“ galiausiai paviešino antrąjį filmo „Greiti ir įsiutę 7“ (angl. „Furious 7“) anonsą, kuriame viskas parodoma dar įspūdingiau ir dar greičiau, nei ankstesniajame pristatyme. Nepaisant to, kad viso anonso trukmė tik 1 minutė.

Anonse jau artimiau susipažįstame su naujausiu franšizės antagonistu, kurį suvaidino veiksmo filmų žvaigždė Jasonas Stathamas. Taigi, galima teigti, kad šįkart filme mušis nebe du, o trys plikiai. Per vieną mintę yra parodoma tiek daug veiksmo, kiek anksčiau dar nebuvo rodyta. Ir nereikia tuo stebėtis, jei studija filmą įkišo į brangiausią reklamos laiką visame pasaulyje – „Super taurės“ varžybas, kuriose minutė kainuoja apie 4 milijonus dolerių.  Specialieji efektai labai kokybiški, bet jau dabar aišku, kad absurdiškai juokingų veiksmo scenų, kaip kad šokinėjimo iš vieno dangoraižio į kitą su superautomobiliu, tikrai neišvengsime.

Primename, kad juosta jau turėjo pasirodyti dar praėjusiais metais, tačiau visi planai sugriuvo po tragiško įvykio. Prieš daugiau kaip metus, 2013 m. gruodį, tragiškoje automobilio avarijoje žuvo vienas pagrindinių juostos žvaigždžių Paulas Walkeris. Filmavimo darbai buvo sustabdyti ir buvo ilgai svarstoma, ką daryti su būsima dalimi. Galiausiai buvo nuspręsta pabaigti juostos filmavimą, kai P. Walkerį pakeitė jo brolis Cody‘is Walkeris. Vėliau kompiuterinės grafikos pagalbą brolio bruožai buvo perdaryti į Paulo.

Naujausiame filme pasirodys beveik visi ankstesnių juostų aktoriai, įskaitant ir paskutinį kartą matomą Paulą Walkerį. Su juo pagrindiniame sąstate yra Vinas Dieselis, Michele Rodriguez, Crisas „Ludacris“ Bridgesas ir Tyrese‘as Gibsonas. Juos taip pat pastiprins Dwayne‘as Johnsonas ir Elsa Pataky. Prie šių aktorių taip pat prisijungs ir naujieji juostos žvaigždės Jasonas Stathamas, Djimonas Hounsou ir Kurtas Russellas.

„Greitų ir įsiutusių 7“ premjera visame pasaulyje – balandžio 10 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles