Pasaulinės savaitgalio filmų pajamos (01.30 – 02.01)

Paskutinį pirmojo 2015-ųjų metų mėnesio savaitgalį lyderiai nepasikeitė, tačiau jiems ant kulnų jau spaudžia naujų filmų būrys, kurie jau per ateinančias savaites pakeis senbuvius ir išsirikiuos pirmose pozicijose. Na, o kol kas nauji rekordai ir nauji senbuvių pasiekimai ir toliau džiugina kino studijas. Šio savaitgalio pasaulio filmų Top 10 atrodo taip:

„Hobitas: Penkių armijų mūšis“ (angl. „The Hobbit: Battle of the Five Armies“) – dar viena pergalė papuošė trečiąjį ir finalinį Peterio Džeksono pasivaikščiojimą po Viduržemį. „Hobito“ trilogiją užbaigiantis filmas užsidirbo 22,4 milijonus dolerių iš 57 teritorijų ir padidino savo tarptautinį uždarbį iki 664,2 milijonų. Praėjęs savaitgalis Kinijoje filmui davė 20,1 milijonų dolerių ir leido tapti pačia pelningiausia šiai juostai teritorija su 92,5 milijonais dolerių uždarbiu, aplenkusi Vokietiją. Juosta savo sąskaitoje dabar bendrai turi 915,8 milijonų dolerių.

„Pagrobimas 3“ (angl. „Taken 3“) – pradėjęs savo keliones po Pietų Ameriką, trečiasis Liamo Neesono pasirodymas Brajano Milso amplua atnešė 21,2 milijoną dolerių. Geriausiai filmui siekėsi Meksikoje – 3,5 milijono dolerių. Bendrai veiksmo trileris jau turi 245,17 milijonus dolerių. Tikėtina, jog filmas perkops 300 milijonų dolerių ribą, bet daugiau filmo kūrėjams tikėtis nereikia. Filmas visose teritorijose pasirodo silpniau nei prieš 3 metus, kai buvo pristatyta antroji dalis.

„Galingasis 6“ (angl. „Big Hero 6“) – nepraranda budrumo ir naujausias studijos „Disney“ projektas apie superherojus. Animacinis filmukas užsidirbo dar 20,1 milijonų dolerių ir padidino savo bendrą pasiekimą iki 484,7 milijonų dolerių. Ateinantį savaitgalį filmukas perkops 500 milijonų dolerių ribą.

„Amerikiečių snaiperis“ (angl. „American Sniper“) – tėvynėje rekordus mušanti karinė Clinto Eastwoodo drama visai neblogai jaučiasi ir tarptautinėse rinkose, kurios jai šį kartą sukrovė 11,1 milijonų dolerių iš 30 šalių. Bendrai kino hitas turi jau 316,2 milijonų dolerių, iš kurių 248 milijonai priklauso Šiaurės Amerikai.

„Kempiniukas Plačiakelnis“ (angl. „SpongeBob Movie: Sponge out of Water“) – savo kelią pradeda ambicingas studijos „Universal Pictures“ animacinis projektas, paremtas žymiuoju serialu. 5 šalys debiutantui skyrė 8 milijonus dolerių. Geriausiai filmas pasirodė Meksikoje, kur užsidirbo išties solidžius 6,7 milijonus dolerių. Ateinantį savaitgalį filmas startuoja Šiaurės Amerikoje ir dar 15 mažesnių šalių.

„Visko teorija“ (angl. „Theory of Everything“) – penkiems Oskarams nominuotas biografinis filmas apie Stepheno Hawkingo gyvenimą savo uždarbį papildė dar 7,5 milijonų dolerių. Juosta startavo Australijoje kur per pirmąjį savaitgalį užsidirbo 1,3 milijoną. Dabar dramos rankose jau 81,8 milijonai dolerių.

„Kingsman. Slaptoji tarnyba“ (angl. „Kingsman: The Secret Service“) – stilingas ir labai kruvinas Matthew Vaughno komedinis veiksmo trileris irgi visai neblogai debiutavo dvejose teritorijose – Jungtinėje Karalystėje ir Švedijoje. 950 kino teatrų šiose dvejose šalyse atnešė 7,2 milijonus dolerių. Ateinantį savaitgalį filmas praplės premjerų skaičių iki 14 šalių.

„Naktis muziejuje. Kapo paslaptis“ (angl. „Night at Museum: Secret of the Tomb“) – perkopęs 200 milijonų tarptautinių pajamų barjerą, trečiasis naktinio sargo Lario pasirodymas atnešė studijai „20th Century Fox“ dar 6,8 milijonus dolerių ir padidino bendrą sumą iki 314,4 milijonų dolerių. Filmas pasiekė savo paskutinę stotelę Italijoje, kur startavo su 2,8 milijonais dolerių.

„Madagaskaro pingvinai“ (angl. „Penguins of Madagascar“) – 6,7 milijonus dolerių užsidirbo savo pasirodymą baigiantys keturi linksmi studijos „20th Century Fox“ pingvinai. Juosta pagaliau pasiekė Lenkiją, kur užsidirbo 1,2 milijonus dolerių. Bendras juostos pasiekimas – 333,8 milijonai dolerių.

„Nepalūžęs“ (angl. „Unbroken“) – 46 šalyse rodomas antrasis režisūrinis Angelinos Jolie darbas papildė kūrėjų sąskaitas dar 6,4 milijonais dolerių. Debiutas Kinijoje filmui atnešė 2,9 milijonus dolerių, o startas Italijoje vos 1,3 milijoną. Šiuo metu filmas turi 150,2 milijonų dolerių pasaulinių pajamų ir jo vis dar laukia 18 teritorijų.

Finalinius akordus suduoda ir sero R. Scotto finansiškai nenusisekęs „Egzodas. Dievai ir karaliai“ (angl. „Exodus: Gods and Kings“), kuris pasiekė Japoniją, ten užsidirbdamas 2 milijonus dolerių. Taip pat baigia savo trumpą pasirodymą „Septintasis sūnus“ (angl. „Seventh Son“) su savo 82 milijonais, kuriam liko vos kelios šalys ir Šiaurės Amerika.

Ateinantis savaitgalis turėtų į pjedestalą iškelti naujausią brolio ir sesers Watchowsky‘ių filmą „Jupiterė. Pabudimas“ (angl. „Jupiter Ascending“), kuris kartu su Šiaurės Amerika startuoja dar 40 šalių, tarp kurių ir Lietuva. O taip pat, neblogus šansus turi naujas „Kempiniukas Plačiakelnis“ (angl. „SpongeBob Movie: Sponge out of Water“) ir „Kingsman. Slaptoji tarnyba“ (angl. „Kingsman: The Secret Service“), kurie irgi praplės savo premjerų skaičių.

Šaltinis: boxoffice.com

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles