Marion Cotillard jungiasi prie Brado Pitto istoriniame filme apie šnipus

Marion Cotillard jungiasi prie Brado Pitto istoriniame filme apie šnipus

Vos pasklidus žiniai apie aktoriaus Brado Pitto įsitraukimą į naują karinį filmą, kino naujienas sekantys žmonės ėmė kalbėti apie visai užmirštą būsimą lietuvių kilmės režisieriaus Roberto Zemeckio šnipų filmą, kuriame vaidmenį taip pat turėjo atlikti B. Pittas. Kiek primirštas projektas ilgai po lapais nesislėpė ir iššovė iškart su didele žinia. Kad niekam nekiltų abejonių, jog filmas juda į priekį, kino portalas „Collider“ pranešė, kad prie pagrindinių vaidmenų atlikėjų prisijungė prancūzų aktorė Marion Cotillard.

Kol kas pavadinimo dar neturintis studijos „Paramount“ prižiūrimas projektas jau galimai ir planuojamas filmuoti. Nors vasarį buvo kalbama, kad filmas turėtų būt pradėtas filmuoti šį rugsėjį, akivaizdu, kad taip tikrai nenutiks ir tam yra rimtų priežasčių. Pirmiausia, tai Bradas Pittas turės rugpjūtį pradėti filmuotis „Karo mašinoje“ (angl. „War Machine“), o dabar prie projekto prisijungusi Marion Cotillard taip pat negalės mesti „Žudikų brolijos“ (angl. „Assassin‘s Creed“) dėl šio filmo. Taip pat ir režisierius Robertas Zemeckis turės darbų. Jam iki spalio pasirodančiam „Pasivaikčiojimui“ (angl. „The Walk“) reikės sudalyvauti ne vienam interviu ir filmą pristatinėti įvairiose JAV valstijose, taip pat ir užsienyje. Taigi, R. Zemeckis ir B. Pittas kartu paprašė studijos kiek stumtelti filmavimo grafikus, kad visi suspėtų ir būtų patenkinti.

Taigi dabar planuojama, kad filmas bus pradėtas filmuoti 2016 metų pirmajame ketvirtyje. Kol kas vis dar nėra tiksliai aišku, apie ką išties bus filmas. Kaip praneša „The Hollywood Reporter“, juostoje veiksmas turėtų vykti II Pasaulinio karo metu, o B. Pittas ir M. Cotillard turėtų vaidinti samdomus žudikus, kurie vienas kitą pamilsta misijos Kasablankoje metu, kai abiems jiems reikia nužudyti Vokietijos ambasadorių. Jiedu galiausiai susituokia, bet visos problemos prasideda tada, kai B. Pitto veikėjas informuojamas, jog jo žmona – dviguba agentė. Jam yra duodamas įsakymas ją pašalinti. Ir nors šis aprašymas yra labai jau tikslus ir su daug detalių, nei studija, nei režisierius jo nepatvirtina. Scenarijų filmui parašė „Loko“ (angl. „Locke“) ir „Rytietiškų pažadų“ (angl. „Eastern Promises“) scenaristas Stevenas Knightas.

Jei filmas bus nufilmuotas kaip planuojama, jo kinuose galima tikėtis jau 2016 metų vėlų rudenį, kaip tik prieš apdovanojimų sezoną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles